reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
Aenye witaj!!

nie mam entuzjazmu by cokolwiek pisac, moj maly daje jazzu a ja nie mam sil psychicznych by walczyc po raz kolejny o to by usnal
mam dosc niech robi co chce jak chce to moze nie spac do rana
 
Pati!!!!!!!!
witaj w domu no i z nami spowrotem!!
nastrojem się nie przejmuj to całkiem normalne
tul chłopaków i tych małych i tego dużego
mi ramiona Tomka przynosiły spokój
 
a ku ku

doczytalam

po pierwsze aenye witaj i jeszcze raz gratulacje:-)

po drugie squo witaj w naszym gronie:-)

po trzecie dita sciemniaro :-p super ze masz prace i kolejne gratulacje

po kolejne maja, kinga gratki samochodow, agaton gratki nowego aparatu super

czarna swietnie ze z matura tak dobrze poszlo, a widzisz nie ma co tak panikowac:sorry2:

no i nie wiem co wiecej:-p

u nas ok, dziewczyny zdrowe odpukac

ja mam duzo pracy i jakos zero czasu na bb

czekam powoli na nasz urlopik, to juz za miesiac :-D

i tyle
 
Hello,

Anita:happy:
Maju lepiej;-):-)
Squomage witaj:-)
Dziś wraca ..aenye z Maksem:-)

U mnie noc tragiczna:-( chłopaki zakatarzone, D nie spał w nocy, płakał zaglutowany:-(, Mi 4 razy kupa i karmienie, Luckiego budziły hałasy :sorry2: i pobudka o 5,30:baffled:
Kiedy ja sie wyśpie:no:

Narazie.
Lucky tule mocno. Naprawde Cie podziwiam ja bym pewnie w kacie siedziała i ryczała:-(
Dita no SUPER!!!
ja już Ci gratulowałam na gg:-)

też witam pokawusiowo
Maja milego urlopu zyczę kochana

Asia już OK, to było chwilowe /mam nadzieję, hehe/
Całe szczescie ze juz z Asia OK.
Hehe, Dita lamentator ;-) Zwolnili ją i od razu pracę znalazła :tak: Super wielkie gratulacje - donoś jak tam dalej w nowej pracy leci :-):-)

Witaj Squomage :happy:

Luckymama - dużo zdrówka dla twoich maluszków, oby szybko zdrowiały. Buziaki wielkie :happy::happy::happy:



Polecam książkę - dostaliśmy w prezencie:
2556-2

Są układy choreograficzne, jak tańczyć różne piosenki. Piotruś na krasnoludkach piszczy z radości, normalnie maxxx. :-D:-D
A gdzie kupywałaś normalnie w księgarni?????
Nonku i jak egzaminy?????
Ja zdałam jakimś cudem :szok::tak: nic nie powiedziałam dukałam jak dziecko w przedszolu,połowy zapomniałam i dosłownie glupoty pitoliłam:baffled::baffled:
a najśmieszniejsze było to że rano stwierdziłam że nic nie umię i nie idę:sorry2:
pierwsze dzwoniły za mną koleżanki a potem sama Dyrka że mam przyjść bo jak nie to po mnie przyjedzie i mi do szmat nakopie!!!!:szok::szok::-D:-D:-D
No prosze. A tak sie wyrzekała:-p GRATULACJE
czesc, kochane :-)

my juz w domku :-) nawet po drzemeczce. oczywiscie nieogarnieci na maksa, mlody pewnie znowu wykapany zostanie o 23 ;-)

ogolnie wszystko super, mlody przekochany i przegrzeczny, caly czas spi i je.. ja tez smigam jakby nigdy nic.. gorzej, ze ledwo do domu weszlam opadlam z sil psychicznych ;-) i zle mi :-( jakos mnie wszystko przeraza.. za duzo obowiazkow itepe..
ale nic, mam nadzieje, ze przejdzie szybko..

buziam i jak tylko sie ogarne, wstawie fotki :-)

aha, mlodego uwielbiam :-D poczatkowo byl brzydalem, ale teraz z sekundy na sekunde pieknieje! juz jest przesliczny, nie wiem, jak bedzie jutro :rofl2:

ps Fiol tez zauroczony dzidzia :-D i ma katar, fak.
Boze i Ty miałas siły aby tu jeszcze wpaść:szok::szok: Wycałuj maluszka po stópkach maleńkich. I życze szybkiego powrotu do normalności i jak najszybszego unormowania całej sytuacji
 
aenye witaj! miło że zajrzałas ns bb:-) odpoczywaj i ucałuj Maksiaka***
nieistotna 3maj się! jakos dasz rade czasami bywa trudno cóż.. ściskam! ;-)
atol pracuciu ty :happy: urlopik bedzie do sobie odpoczniesz w koncu:tak:
 
a dorocia wycofaj moja oferte "na prosbe kupujacego" to podbije ci tylko do 50zl tak by ta babeczk byla wyzej ode mnie :)
 
jeszcze stena sekundy buczenia tego dzieciaka to pojde do sypialni wyciagne z walizki makarowa zajebie swiezy naboj i przesytrzele sobie mozg na wysokosci skroni
 
reklama
oj nieistotna tylko spokoj moze cie uratowac:sorry2:

a tak powaznie to tez tak mam czasami, maskra

moze daj mu panadolu, albo pic, moze zeby rosna, moze, moze....

u nas odkad Helena nie spi w lzoku ze szczeblami i rozebralismy je, musze sie kolo niej polzyc jak zasypia inaczej nie da rady:blink:

zawsze po kapieli im czytam a potem sie klade obok Heleny

upierdliwe to troche, wczesniej zostawialm w lzoku i luz, no nic i to minie, Hania juz sama zasypia
 
Do góry