reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Ekhem, ja tu moze ni w pięć ni w dziesięc, na moment urwałam się z lipcówek.. szukam Marysi z Wwa, jak to przeczyta to niech się odezwie na priva, powinna wiedziec kto to :happy:
Pozdro dla wszystkich grudniowych mam, fajnie macie ze Wasze dzieciaczki juz kumają bazę, bo nasze na razie na etapie odkrywania istnienia własnych stóp :-)
 
reklama
bazylia- hehe, witaj, całuski dla 3-miesięcznych stópek,:-D
myślę ze lada chwila Marysia z Wawa się odezwie :cool2:
Póki co ja idę spać:tak:
 
jesu a mi rosolki wyszly JUZ :szok: oba
nigdy nie ugotowaly mi sie tak szybko!!

i jedne z najlepszych, jakie zrobilam :-D jakas magia dziala w nowej polsce, serioza

ale zimnonozkorobstwo zostawiam na jutro rano :-)

buziaksy!!!

...popijajac bulionik :-)
 
Witam z rana
z kawusią:laugh2:

Ja nie lubię rosołu
może dlatego, że mi nigdy nie wyszedł:-(
ale mama moja siedziała z dziećmi w weekend, jak ja byłam w szkole
i zrobiła rosołek i napasła nimi dzieci:-D
podobno pychotka
a Nat zrobiła kluseczki lane i mniam, mniam:-)
i muszę powiedzieć, że bardzo dobrze sobie poradziła:tak:
 
:-)Dziewczyny, zdrówka dla waszych maluszków, Dita, Aenye, Atol i nie wiem czy ktoś jeszcze zaglucony, mam nadzieję że już nie. :happy:

Kate, dziwna akcja z Asią:-(, dobrze, że już ok :tak:

Atol, historia koszmarna, czemu nic o tym nie słychać??? Fak. Pamiętacie jak kiedyś dzieci się same bawiły na podwórku całymi dniami... teraz to jakieś w ogóle mało spotykane... :no:

Ja w ogóle jakoś naginam dobę :-D A ciągle jej za mało :-D
Mieszkanko rośnie w wystrój, wygląda coraz fajniej. Super tak patrzeć jak nabiera kolorków i wyrazu :tak::-)

Ach och normalnie :-)

Buziam znad kawy i do pracy
 
hellou babeczki :-)

mysmy z Fiolkiem wstali niemal dopiero co ;-) szok.. mlody odkad bierze eurespal (juz 5 dni minelo, myslicie, zeby juz przerwac? ma nadal okropny katar, ale juz schodzi) spi cudnie :-) wczoraj 2,5h w dzien :-D

cudnie sie wyspalam!!
 
reklama
Patrycja, nie wiem zupełnie. Trochę jak to przy pracy, wychodzą różne rzeczy w praniu... jeszcze tam umawiam jednego pierda do zrobienia u mojego szefa, co wczesniej zreszta mu mówiłam o tym. A 8 listopada juz jest z Kate w Oxfordzie z tego co wiem.
 
Do góry