reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
No i już komplet danych ;-)

Spadam spać...
bo to moje gów ienko się pewno znów będzie budziło w nocy jak wczoraj
co 30 min z darciem ryja... i tak do rana:sick:
az mnie sąsiadka spotkała, to się pytała /z troski of kors/ czemu tak biedactwo płacze:baffled:
ale jutro wracam juz do siebie na chatę, to mam grube mury i nic nie słychać :-):-):-)
 
Moim jedynym i najpiękniejszym osiągnięciem jest moja córka.

Dzieci NIE SĄ osiągnięciem czy sukcesem ludzi dorosłych:no:
Twoim osiągnięciem nie może być fakt posiadania dziecka...
Juz takim mysleniem skreslasz sobie droge swego rozwoju...
a wszystko jest przed tobą:tak:
mobilizacja, praca, rozwój, chęci...
popracuj nad tym i będzie git...
kiedyś powiesz... moim najwiekszym osiągnieciem życiowym jest... jest przede mną:-)
pamietaj... to mają być TWOJE i tylko TWOJE osiągnięcia:)))
 
reklama
jak mozna nalezec do "naszej paczki" nie piszac nic na forum i wogule nie udzielajac sie na naszych glupotach? :-) zeby sie z kims przyjaznic w zwyklym zyciu tzreba z nim pogadac i poprzebywac :-);-)

no i agatonowi chodzilo o to ze tutaj mozna powiedziec wlasnie CO SIE MYSLI i nikt sie nie oburzy wiec to forum jak najbardziej dla Ciebie

co do lukru to owszem i mnie to lukruje jak 3 strony to gratulacje dla zeba czy turlania sie malpiszonow hehe
ale wszystko w granicach szcerosci
ja generalnie mowie co mysle i co mi sie podoba a co nie
asertywnosc to rowniez czasami troche lukru ;-) ale z glowa bo potem jest zgaga
jednak w porownaniu do innych forow na ktorych bylam tutaj jest szczerze
i nie jest sztucznie
bo czasami mam wrazenie jakbym byla w jakims otoczeniu robotow ktore maja na stale wgrana opcje zachwytow i jekow ;-)

nie udajemy kogos kim nie jestesmy- tak mi sie przynajmniej wydaje

co do watku finansowego to proponuje przesledzic nasze polki finansowe :happy2:
roznie z nimi bywa

takze ZAPRASZAM!!!!!!
 
Do góry