reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurwa!!!!!!!111

włożylam malej do gęby smoczek prosto z podlogi(wczesniej parę razy na niego nadepnęłam)ja pierdole.. MAM NADZIEJE ZE NIC JEJ NIE BEDZIE??:confused:
a wszystko przez to, ze najpierw go nie podnosilam, zeby nie pomylic, potem stwierdzilam ze nie moze tak lezec i polozylam go na stole, a ze caly czas sie darła nie mialam kiedy go wyparzyc.a po kolejnych 10 min juz o tym nie pamietalam i zapakowalam go do tej rozdartej japy:angry::angry:
 
reklama
uff malolat spal cala noc
nie budzil sie wcale
polozylam go wyzej, zakroplilam, odciagnelam i git
zjadl o 7 i ja generalnie poszlam spac dalej- do 11 hehe, a on sobie spal albo gadal do pajacow

za to zaraz mi oczy wyplyna bo wzielam sie w koncu za obrabianie zdjec ktore powinnam juz dawno wyslac bo mnie chcieli zabic ze nie moga do druku oddac

kurde ja sie zastanawiam moze faktycznie mlody tez na te nivei syfy ma jakies ale..
 
czesc laseczki!!
ja smaruje malego LA ROCHE-POSAY dla dzieci z filtrem 50.
jak na taki wysoki filtr super sie wsmarowuje, nie zostawia bialych smug!!
 
reklama
no ja przestalam chwilowo pic melise ale chyba powroce do tego:-p

ale na ta chwile jestem mega wyluzowana, przyszedl wozek, super, bardzo mi sie podoba, pije moje ulubione winko i jest gitttt

jakbym sie nie bala popasc w alkoholizm to bym sie dla humoru winkiem raczyla od rana:-D :rofl: :biggrin2: :cool:
 
Do góry