reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
tez slyszalam ze z ten poglad wczesniej, pozniej z zebami to przestarzaly jest, musz leciec Helen sie drz
 
:-) Witam wszystkie pociechy z grudnia 2006. Ja tez mam dzidzie z tego miesiąca Emilkę. Mam nadzieję, że uda nam sie nawiązac bliskie kontakty z innymi. Pozdrawiamy!!!!
 
nie wiem czy dobrze czy zle, jak juz jest to niech zostanie... moja dzielna kruszynka sie meczy...

nonek, widzisz mnie to sie cos ostatnio miesza... glupieje gzlowiek na obczyznie, nie ma co...
 
Królik dostał magicznej choroby - spuchł mu napletek :-p:baffled::cool2::eek:
Niezbyt ścierwo reaguje na antybiotyk - ciągle jest spuchnięty, a to już tydzień leczenia, ale zwierzak chociaż w końcu trochę zaczął jeść...
No mam nadzieję, że się sam uleczy, na razie wygląda że idzie ku dobremu.

U mnie w rodzinie ja mam zęby magiczne - w ogóle się nie dziurawią, a mój brat nie ma zęba bez dziury. Drugi brat - jak moje, żadnej dziury. Wyszły nam trojgu pierwsze ząbki w 5 miesiącu - identycznie. :-p

Ja na razie patrzę, ale nie zanosi się u małego na zęba. Chyba go jednak męczyła kupa. Bo już się pozbył koleżanki kupy i wesolutki. A ślini się na potęgę, ale to pewnie jeszcze potrwa ze 3 miesiące hehe.
 
Hania zaczela sie slinic wlasnie w 3 miesiacu zycia, a pierwszy zab wyszedl jak miala 6 miesiecy,wlasciwie dwie dolne jedynki na raz i potem pol roku ciszy, dopiero jak skonczyla rok zaczely kolejne zeby rosnac i wlasciwie teraz to chyba reszta na raz idzie, ma w tej chwili 9 zebw a standardowo powinna miec 16
 
Witaj Aniaaaa75! Zachęcamy do pisania...

Każde dziecko jest inne... jednemu już wyłażą ząbki... a inne już siedzą!!!

Kasiu - myślałam, że to już inna choroba... a to biedny króliczek... nawet sobie bzyknąć nie może...
 
reklama
jesu padam na pysk
5godzin w klubie pod ziemia mialam zdjecia
czulam sie jak kret
wieczorem jade z malym na usg bioder

dzwonilam do lekarza, kazal przyjechac jutro do siebie do szpitala
zobaczymy...
 
Do góry