reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Mój pisklak pociągnął własnie 150ml i śpi dalej:happy2: a beknął jak stary chłop:szok: hehehe.
No to i ja idę spać! Cześć dziewczyny
 
reklama
ja wrocilam i w domu , w calym budynku plus na podworku smierdzi jakimis palony,mi kablami
masakra
nie ma czym oddychac!!!
dzwonilismy na straz pozarna to pan nam powiedzial zebysmy pochodzili i poszukali po osiedlu
normalnie jakas paranoja!!!!
 
Ilona - no chociaż zainteresowania, umiejętności, bujna przeszłość, pikantne wspomnienia.... hehe;-) A to że jesteś laska siedemnastka to my wiemy od dawna!:tak:

sugar - no wiesz co, panom strażakom pokera przerwałaś. Ech ty bez serca. Sama poczułaś to sama zapierdzielaj szukać źródła!:eek:

Kate - jej, ale na razie twoje córcie niepodobne:-). Nat pulchniutka, Asia ma pociągłą buźkę:tak: Pewnie dlatego niepodobne, bo Asia wkracza niedługo w młodzież, natomiast u mnie obie to jeszcze dla pulpeciki na buzi:tak:
Ja też mam nadwagę, wielkie cycki i nie potrafię się czuć sexi...:-(

Kinga - po masowanku marsz do gina:-D
 
Ech ty Roni - mistrzyni Polski, indeks filmówki wygrała, w wieku 21 lat ma męża syna, mieszkanie nad morzem;-) - daj spokój z tym zerem!
 
Zapuszczasz Dżonemu sterimar? Rewelacja - nawet do 6 razy, potem na brzuszek - gile same wypłwają i spokój (na chwilę, hehe)
Ja też to przeszłam tydzień temu -najgorzej byo w nocy - nie spałam do 5:eek:
 
Kurde, znowu tyle nadrabiania.
Nieistotna, to, ze ty wygladasz jak dziecko to zdazylam sie przekonac na wlasne oczy.
Roni gratuluje berecikowego. A rodzinka sie nie przejmuj. Nawjawzniejsza jest Wasza trojka!
Sugar zyjesz? Normalnie pojechalabym do tych strazakow i zdrowo dala kopa ze szpica na rozped...( niech rozluznia zwieracz i poczuja maksimum przyjemnosci;-))
Jesli chodzi o ciasta to ja pieke czasem takie z proszku, zawsze wychodza! Mam tez ulubione rogaliki, ktore robie. I to wsio.
Ja nie wygladam na swoj wiek i dwojke dzieci. Po Julce schudlam wiecej niz przybralam w ciazy. Z majerana mam pewnie jeszcze jakis kg do przodu. I to wszystko. Dalej jestem dluga i chuda ( 174cm, 60 kg) i wygladam podobno na jakies 23 lata.
A tak wogole wczoraj mielismy miec pierwszych ludzi ogladajacych nasze mieszkanie, zabralam sie do porzadkow. Pozniej wzielam Majerane na rece i jakos nieszzescliwie usiadlam, ze cos mi strzelilo w krzyzu. Od wczoraj chodze zgieta w pol, jak musze podniesc mala to placze i krzycze z bolu. Az dech zapiera. Na dodatek Macieja ma zapalenie korzonkow ( meczy sie od dwoch tyg)wiec oboje jestesmy polamani. A ten kretyn pojechal dzis ustawiac trase na rajd. Skonczy sie pewnie zastrzykami i bedzie mial nauczke. Nie mowiac o tym, ze zostawil mnie sama z dwojka.
Aenye jeszcze powracajac do aut, Macieja jest red nacz miesiecznika Auto Ekspert. Ale to nie taka gazeta do kupienia w kiosku, ale rozprowadzana w roznych zakladach i miejscach zwiazanych z motoryzacja. Taka specjalistyczna.
 
Roni, to już wiesz, że masz słuchać cioć z bb a nie rodziny :-D:tak::-)
Gratuluje becikowego! :tak:

Mój oczy miał granatowe, teraz ma jasne niebieskie i mu turkusieją - więc niewykluczone że będzie miał kiedyś zielone :-p

Dita, ja wytwarzam obciachowe torty: spód z ciasta piaskowego z hipermarketu do kupienia, 2 kremy do tortów Oetkera (smaki obojętne), owoce wg uznania (najlepiej puszka ananasa, brzoskwiń, mandarynek, banany).

Spody nasączamy herbatą z alkoholem, w miarę możliwości aromatycznym, ale może być i spiryt. Kremy wytwarzamy wg. przepisu mikserem. Przekładamy plasterki spodu kremem i owocami. Górę smarujemy kremem, wytwarzamy okolicznościowy napis mazakiem lukrowym lub dekorujemy owocami w ładny wzorek. Można też zrobić wersję bita śmietana - owoce sezonowe (jagody, jeżyny, maliny, czarne porzeczki), ale to bardziej na letnią porę.

Moja rodzina uwielbia :-) Tylko trochę obciachowe, bo z półproduktów :-)
 
reklama
Dzięki dziewczny - dzięki Fanti - za te ciasta.
Kurde, widze,że solidarnie unikamy pichcenia:-)
Roni - jeszcze na cos od twojej mamy czekam:tak:
I moze jakoś będzie.
 
Do góry