reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

sugarspunsister a jak robisz z jedzonkiem dla malego?
bo my tez sie wybieramy na troche do znajomych, tylko co 2 h bede pewnie musiala przyjezdzac go karmic!


Roni bidulko niech cie maz wysciska to moze przejdzie :tak:
 
reklama
Dziewczyny, u mnie depresję odłożyłam na 2 dni;-), aż T. wyjedzie. (02.01.2007) no i przyjedzie w miedzyczasie w marcu na chwilkę.:sick:
Deprecha to straszne stworzenie:wściekła/y:! Złapała mnie w szpitalu kiedy tak przeciągali moje wyjście, no i dlatego nawał mnie ominął, troche mleka brakowało ale (wredna matka) nie pozwoliłam dokarmić, przystawiałam Mini do cycka cały czas żeby sam sobie naciągnął ile bedzie potem potrzebował. Bo jaki popyt taka podaż w cycoleniu. No i udłao się.:-)
Zyczę Wam ogromu radości, zdrówka i szczęścia w 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:happy:
 
Wszystkiego najlepszego w roku 2007!!! Przede wszystkim zdrowia, szczęścia
i miłości... dla Was i Waszych skarbów
... Małych i Dużych ...
bo jak to wszystko jest,
to reszta sama przyjdzie... a pieniądze zawsze można... zarobić
Kasia z Rodzinką
 
Ja mowie ze na depresje nie mam czasu
i pomaga
to ze czasem sie rozplacze to zadna depresja tylko zmeczenie
Babki trzymam za Was kciuki
ale pewnie na miejscu Luckymamy mialabym depreche

Ja mialam dzis jechac podrzucic malego tesciom i pojsc sie pobawic ale lipa
nie mam fotelika i nie moge sie autem ruszyc
z tym fotelikiem to ostatnio jazda byla
kupilam, na drugi dzien ide do auta wpiac fotelik i okazuje sie ze nie pasuje, pasa nie wystarcza.. wkur... sie bo foteliki sa uniwersalne
poszlam do sklepu mowie ze nie pasuje, poszly ze mna baby do samochodu i widza ze nie pasuje ale zwrotu nie chcialy przyjac :wściekła/y:
tlumacze im ze na hu.. mi fotelik ktory nie pasuje
zwrotu nie przyjely
musialam nabrac towaru na te kwote bo fotelik nie byl mi potrzebny
wzielam krzeselko do karmienia

jak sie potem okazalo zaden foteli nie pasuje do naszego auta :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
nigdzie nie rusze sie z dzieckiem
lipa

i dlatego w tym roku nie mam sylwestra :(

ale damy rade
 
Ilonka - jak to nie masz Sylwestra???
Masz!!! Tak jak my... idziemy na bal... bal domowy - sylwestrowy!!!
Z dziećmi się bawimy w tym roku, w domu!!!
 
reklama
Do góry