reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

No hej!!!


Byłam dziś na USG 4d... ale fajnie było widać Natalkę...
mam pliki z filmikami, ale są duże... nie wiem czy i jak je tu umieścić???
Śliczna buźka... pokazała języczek, bo połykała wody i ziewała...
ale fajnie!!!
zapłaciłam tylko 110 zł!!!
 
reklama
jezu, kate, ten filmik jest super!:szok: prawie sie poplakalam :hmm:tez bym chciala cos takiego miec.ja nastepne usg mam 13.10.mam nadzieje ze tym razem dadza mi zapis na dyskietce-na tych wydrukowanych zdjeciach nic nie widac.i ze moj maluch ustawil sie juz glowka dolu, bo ostatnio siedzial sobie dokladnie odwrotnie:baffled:
 
Fajnie łyka wody, nie???

dzięki...
nie martw się do 32 tyg. ciązy może tak być, potem już się ułozy

zaraz zamieszczę drugi filmik, jak pokazuje piąstkę :)
 
jejku, kate, jaka ona sliczna!!! rewelacja... ja juz sie swojego usg doczekac nie moge... mam 12.10... :) uuuch!

kasia_z - no to duzy synalek... superancko!

a ja DZISIAJ ZACZELAM KOMPLETOWAC WYPRAWKE!!! huehue, mam te posciel Feretti pomaranczowa i jeszcze jedna bezowa z misiem - tez feretti. w sumie zaplacilam 25zl wiecej, niz przez neta (tam 260+60+przesylka). mam tez kilka kaftanikow na 56, kilka na 62, kilka body na 56, kilka na 62, 2 x sliczne spodenki ze sciagaczem (moj ulubiony typ), jeden przesliczny welurkowy dresik, 4 czapeczki i 3 smoczki ;-) hehehe hurtem normalnie poszlo... wszystko w smyku (akurat tam "zaciaglam" rodzicow). teraz spioszki, pizamki, skarpetusie, bluzeczki, spodenki.... troche tego jeszcze jest ;-) jutro wkleje fotki!
nie mowiac o innych pierdolkach..

aha, no i wlasnie zamowilam z allegro lozeczko!!! wiec zycie nabiera tempa ;-)

no i nabylam w ikei dywan - boski... brazowy welniany gruby puchaty przesliczny!!! kocham go ;-)
 
reklama
Do góry