reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
mi ciąża naprawdę służy , bo włosy , cerę i paznokcie mam zdrowe i mocne , a cerę gładką jak nigdy :szok: aż czasem miło na siebie popatrzeć ...
 
paznokcie to ja mam zawsze slabe, tzn od czasu jak zaczelam nosic tipsy (musialam sie nauczyc robic i sobie na wlasne zyczenie zniszczylam), ale cera, wlosy itp mam calkiem normalne
 
Ja mam cerę super - aż dziwne! Paznokcie do d@#$ ale to od zawsze, natomiast włosy mam zdrowe i mocne, tylko strasznie mi w ciąży ściemniały. Nie zdziwiło mnie to, bo w pierwszej ciąży też mi ściemniały o jakieś 2 tony, ale od zawsze byłam jasą blondynką i wolę takową pozostać. Myślę o pasemkach rozjaśniających. Ale na razie tylko myslę, bo ciut szkoda mi kasy...
Oszczędzam, bo we wtorek jadę do Media i kupujemy kuchenkę do zabudowy:tak:. No i obiecałam mężowi,że to zmojej pensji, a ja juz mam obawy, czy wystarczy...:zawstydzona/y: Poszalało się troszkę....
 
Włosy i paznokcie rosną mi na potęgę, jak nigdy, cera się poprawiła, paznokcie przestały rozdwajać... Za to mam uczulenie na większość kosmetyków i napadowo swędzi mnie skóra ;D
 
obiecane slubne zdjecie, Sylwester 2005
obraz1mh7.jpg
 
reklama
Do góry