reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
Roni - bardzo pasujecie do siebie! Śliczna para, róznicy wieku w ogóle nie widać!

Ps - dorzuć jeszcze zdjęcie Malika - i bedzie rodzinka w komplecie:-D
 
a ja chciałam swoje wkeić , ale mają 1,38 MB i forum krzyczy , ze są za duże :-( :wściekła/y: mogę coś z tym zrobić ? :confused: na prawie nie uczyli mnie takich okazuje się przydatnych rzeczy :sick: och jak niewiedza boli !
 
Dziekuje tym bardziej ze wiazanka byla wybrana dzien przed slubem, a sukienka 6 dni :-D przed samym slubem bylam w szpitalu wiec zalatwianie byla na wariackich papierach
 
u mnie np wanna stoi w pokoju jakies krany kafelki i umywalki walaja sie w innych korytarzach czy sypialniach
jesli chodzi o fundusze jakie juz wydalam na sama lazinke(tzn zakup rzeczy do remontu ) to jeszcze suma 4 cyfrowa ale juz zbliza sie do 5 cyfrowej
masakra
dziecko chyba bedzie spalo w koszyku po jablkach ;)
 
Anita - najłatwiej otworzyć takie zdjęcie w paincie: wejść w program Paint, potem ,,plik" i ,,otwórz" - właśnie to zdjęcie, potem w ,,Obraz" ,, Rozciągnij/pochyl" i tam, gdzie jest rozciąganie w poziomie i w pionie wpisz np 50 - wtedy obraz zmniejszy się o połowę, a to juz powinno wystarczyć. I pamiętaj, aby zapisać to zdjęcie na nowo, bo jak klikniesz ,,zapisz" - to tamtego dużego już nie odzyskasz. Użyj więc ,,zapisz jako" - jako nowe zdjęcie:tak:
 
prosze bardzo hehe
fota116nt9.jpg
:szok:
 
Polecam mały fajny darmowy programik do zdjęć - Irfan view - można ściągnąć np. stąd
Obróbka zdjęć bardzo prosta i szybka, dużo opcji

Jejku, jak patrzę na Malika, to chyba się zaraz zakocham we fretkach !!!
Ekstra on jest :D
 
reklama
hej mamusie a ja mam znow zaległości (boziu kiedy ja się zmobilizuje i bede na bierząco pisać).
Widze że temat remont na pierwszym miejscu tutaj jest, ja naprawde szczerze mam go dosyć, a wykończenia to najbardziej czasochłonne rzeczy do zrobienia i też się zastanawiam czy aby uda mi sie skończyć przed rozwiązaniem.
Co do farbowania włosków to podobno nie można dlatego farbować ponieważ mogą osłabić nam cebulki, gdyż podobno w ciąży włosy są słabsze itp, a nie dlatego ze można zaszkodzić dzidziusiowi. Tak samo jest z opalaniem; kobiety w ciąży nie powinny sie opalac bo moga uszkodzic sobie pigment skóry i mogą powstac plamy i odbarwienia.

Roni zdjęcia rewelacyjne? A to zwierzątko to fretka? bo moja siostra ma 3 ale mnie jakoś do gustu nieprzypadły:zawstydzona/y:
 
Do góry