reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

witam z rana już urechotana z waszych postów
sikam:-D:-D:-D

Kate uściski dla maluszka i trzymam kciuki, żeby szybciutko wyzdrowiał
..aenye nie ma jak to radosny poranek:laugh2:

miłego dnia kobietki
 
reklama
Witam,
Aenye, Sugar Wy miałyście po 1 kupie u mnie były 3:sorry2:
najpierw kocia kuweta, bo zapach miodkowy, potem Domiś a potem Lil - "mamuś ale ja naprawde nie zdążyłem:baffled::dry::rofl2:

No działo się tu mnogo:-D

Ja też sikam, ale z powodu kataru:-p

Boziu jak ja nie znoszę chorób:no:
 
lucky, hehe, to widze my ten sam pulap radosci dzis rano ;-)
a z tym sikaniem to masakra, odkad kaszle i kicham, bedzie juz 2tyg, non toper z wkladkami pomykam, az mam podrazniona niunie ze hej :crazy: co za cholerstwo straszne, to mnie najbardziej wkurza ;-) z Fiolem nie mialam tak NIGDY, przez cale 9 miesiecy i pozniej :crazy: a tu od poczatku, smiech, kichniecie i pozamiatane :wściekła/y:

Roni, a jak ;-) jak sie nie pochwale, to nikt nie zauwazy, hehehehehe :-D :-D

kasia
, bo my drzwi nie mamy jeszcze, a mop to ostatnio ulubiona rzecz mlodego w domu. zazwyczaj stoi w wannie (jedyne niedostepne miejsce dla niego), ale dzis rano D. bral prysznic i zapomnial wlozyc z powrotem, grr.

w ogole ja nie wiem, ale moje dziecko bedzie albo sprzataczem, albo kiblowym. normalnie kocha miotle, odkurzacz, mopa i z najwiekszym ukontentowaniem wsadzac lapska po lokcie do kibla, wyciagac z niego wode rekami badz roznymi zabawkami (ktore potem np. graja dwa dni non stop :-p) i robic kaluze :-(
fak, najgorsze, ze sie juz nauczyl podnosic deske, hehhhh.. teraz chwila podejrzanej ciszy i wiadomo, co sie kroi :rofl2:

a teraz sonda:
ile razy wasze maluchy wstawily juz pranie? :rofl2:
 
Kasiu_z ciesze sie ze wsio ok. u Ciebie, mialam przeczucie ze tak bedzie :tak:

Ale sie wczoraj rozgadalyscie chyba godzine Was dzisiaj w pracy nadrabialam

Witaj Aureus, ja podobnie jak Ty przygarnieta, bywam troche niewdzieczna ale pewnie to wiesz, generalnie ciesze sie ze moge u dziewczyn czasami cos skrobnac ;)
 
Aj Pat dokładnie:tak:
I z pobudką i z tym sikaniem(koszmar w trampkach:sorry2:) a i z chwaleniem niestety też:-p (Roni;-)).

I ps w ca te zakupy, tak:confused: Bo zaraz jadę po sklepach rundę strzelić. Póki mogę.
Teściowa zaoferowała sie że posiedzi trochę z chłopcami u siebie w domu, wiec ich podrzucę i wio:-)

Domiś zafascynowany źródełkiem jak najbardziej, a że w domu mam drzwi, ale klamki niestety dla prezydenta to otwiera wszędzie i wszystkie:crazy:
 
..aenye u nas te same "zabawki" rządzą:baffled:
a co do prania to kręci programatorem w tą i spowrotem ale dobrze włączy mu się nie udało:laugh2:

Lucky udanych zakupów:blink:
 
hehehe wyobrazam sobie mateusza z zabandazowanymi rekami - niezly delikates z niego swoja droga :rofl2:

aenye kupcie taka blokade na deske do wc, w liroyu maja cala game tych zabzpieczen do wyboru do koloru :tak:
mlody ma wyjete szczebelki w lozeczku?
moj pranie wylaczyl kilka razy

kate co do zapalenia potwierdzam to co roni

moje dziecko spalo od 21 do 7 (karmionko) i teraz sobie lezy i oglada okno :laugh2:
 
U mnie pralka od góry ladowana to jeszcze nie sięga :-p
Ale macie wesoło :-D
U mnie uwielbia włazić do prysznica i tam siedzieć i sobie tupać. Szczęśliwy że hej. No i w łazience do wanny wrzucać wszystko z boku wanny co dosięgnie (zabawki, swoją pastę i szczoteczkę do zębów itp). Poza tym wywleka brudne ciuchy z kosza bardzo się cieszy z tego, nosi w zębach po całym domu zdobyte trofea :-D
 
reklama
hehe J na poczatku nie mogl sie przekonac do przewijania kupy, pierwsza akcje jak go w koncu zmusilam mamy nagrana, J owinal sobie twarz t-shirtem a ja nagrywalam, oczywiscie skonczylo sie afera bo mu jakos tak reka wjechala ze on w kupie i ostatnie body Agatki tez cale w kupie a reszta ciuchow wlasnie sie suszyla po praniu ;) ale sie przkonal, teraz mowi ze nawet, za przeproszeniem, zjadlby jej kupe ;)
 
Do góry