reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
Mnie to zawwsze rozwalają takie newsy...
Godzinę wcześniej zepsuła się pogoda, to trzeba było żagle w dół i do brzegu, a nie na środek jeziora ... Ludzie są pogięci, naprawdę :no:
 
Kasia nie wiem czy widziałaś, było teraz i w Wiadomościach i w Faktach taki filmik jak łódeczka na zrzuconych szmatach na silniku płynie do brzegu i zawiał wiatr i ją przewrócił :szok:

to był tzw Biały Szkwał i tu jest generalnie pozamiatane
 
Witam

Wczoraj z mężem mieliśmy okropną noc i dzień: wymioty, gorączka i ogólna słabość.Babcie musiały zająć się dziećmi, bo my nie umieliśmy się ruszyć.Dzisiaj trochę lepiej, ale dalej osłabieni...

Piotruś ma trzeci dzień wodniste kupki;lekarz kazał dawać smectę;nie przechodzi:-(!
Dodatkowo nie ma apetytu i nie chce pić;żeby tylko się nie odwodnił...

Pozdrawiam
 
reklama
Milenko spoznione sto latek!!!!

Ja jak zwykle niewyspana, mlody znow nie chcial spac sam w nocy:baffled:
i ciale nic poza mlekiem i kaszka nie je:baffled:
tragedia:sorry:

nerwy mam w sprzepach

wiec wszytkim dzieciaczkom zycze zeby te zebole juz wylazly!!!!
 
Do góry