reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie 2017 oczekujące pierwszego dziecka

reklama
Hej hej:) nazywam się Agata, ja jestem w 21+1 tyg, termin na 31.03.17, dziewuszka pod serduszkiem :)
 
Witaj Aga, ja nazywam się Ania, 26 lat, przybliżony termin na 21 lipca.
Jakie miałaś pierwsze objawy i w którym tygodniu usłyszałaś serduszko?
Pierwsze objawy.. meeega ból piersi i jajników, wielka senność.. w pracy ziewałam w twarz klientom :p

A serducho jakos kolo 7 tygodnia ;)
A u Ciebie jak tam? Który to tydzień i jakie objawy?
 
Pierwsze objawy.. meeega ból piersi i jajników, wielka senność.. w pracy ziewałam w twarz klientom :p

A serducho jakos kolo 7 tygodnia ;)
A u Ciebie jak tam? Który to tydzień i jakie objawy?
U mnie 5t 2d jak na razie objawów brak. ;) no może poza bólami głowy, ale przed ciążą też tak miałam.
 
Ja tez mamusia pierwszy raz
Termin 14/04
Pojutrze koncze 20 Tydz;))
Moje objawy ti suchosc w ustach i Bol piersi choc wtedy to nic w porownaniu jski teraz bol i swied
Za dwa tyg poznam plec ;)) yupiii


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez mamusia pierwszy raz
Termin 14/04
Pojutrze koncze 20 Tydz;))
Moje objawy ti suchosc w ustach i Bol piersi choc wtedy to nic w porownaniu jski teraz bol i swied
Za dwa tyg poznam plec ;)) yupiii


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
oby dzidzia sie dobrze ulozyla ;) ja musialam fikac pajacyki i cos slodkiego zjesc bo cora wspolpracowac nie chciala :p
tak czy siak gratulacje ;) bliski termin do mojego masz ;)
 
oby dzidzia sie dobrze ulozyla ;) ja musialam fikac pajacyki i cos slodkiego zjesc bo cora wspolpracowac nie chciala :p
tak czy siak gratulacje ;) bliski termin do mojego masz ;)

Ha ha JuZ ti znam na usg prenatalnym tak Sue dzidzi wiercilo ze dwa razy musialam jest czekolade na szczescie wszy ok
Ty na kiedy termin?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej hej:) nazywam się Agata, ja jestem w 21+1 tyg, termin na 31.03.17, dziewuszka pod serduszkiem :)

Ok znalazlam;))
Super to Teraz razem ;))
Jak Sue. Czujesz?ja dzus pierwszy dzuen placzu bez powodu ,od rana wigole wstalam nie wyspana bol glowy zadzwonilam do pracy ze nie prZyjde ,msm wyrozumialego szefa


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry