reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, popatrz co juz potrafie!!!

Oliwka ślicznie rysuje:tak: Jakbym taką laurkę dostała, to bym ją w ramkę oprawiła i na ścianie powiesiła:-)
Aż sobie musze poczytać o tej metodzie Rocławskiego, bo nie słyszałam nigdy:happy2:

Karola fajnie, że Szymek też już zna kilka literek:tak:

My ostatnio trenujemy na szablonach do nauki pisania literek, raz z lepszym raz z gorszym skutkiem, ale zawsze to coś;-)
SZABLONY DO NAUKI PISANIA LITEREK - Kura Domowa
 
reklama
Kasiu,piekna laurka :tak::sorry2:.
Jak Bartus byl w Kondzia wieku namietnie studiował Tele Tydzien i znajdowal w nim ulubione programy ;-). Gdyby nie nasz znajomy ,ktory nas odwiedzil nie wiedzielismy,że Bartus juz zaczyna czytac proste wyrazy+ wiekszośc marek samochodów :-D.Bylismy zszkowani ;-).
Kondzio za to ni w zab nie interesuje sie sie literkami;-):-D
 
sliczna laurka KASIAD!

co do malowania Lusia uwielbia tez malowac i ostatnio przelom nastapil bo jak sie jej proste rzeczy narysuje- dom, kotka, motylek, kurke itd to nasladuje to i naprawde pieknie jej wychodzi. o, pare dni temu podczas uzupelniania albumu napisalam drukowanymi NOVEMBER PAZDZIERNIK, a ona na to ze tez potrafi, ja no cos ty a lusia oba slowa przepisala tez he he
 
dziewczynkom idzie widzę to szybciej- Szymek bardziej w bankowośc idzie bo liczy wszystko na potęgę czyta wszędzie cyfry które widzi, koniecznie sam wybiera numery telefonów- nasza domowa ksiązka telefoniczna- wszystko liczy lampy, zdjęcia.

ostatnio siadł i liczył płatki śniegu i po chwili powiedział -mamo chyba milion albo dwa.
 
Wiecie co, Oli też bez przerwy coś liczy, to chyba z przedszkola przyniesione hehe.
Jednak od liczenia woli zdecydowanie rysować, teraz jak siedzi od tygodnia w domu, to potrafi ze 3 godziny nie odchodzić od stołu i rysować!

Kilka rysunków Oliwki:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
super rysuneczki Oli!
zwrocilam uwage ze OLIWKA tez wypelnia postacie kolorem, Lusia maluje ale bez "srodka" he he
 
Ślicznie Oliwka rysuje...
Świetnie rozwijają sie te dzieciaczki nasze.

W ogóle to zauważyłam, ze w przedszkolu Filip więcej sie uczy i chętniej..w domu raczej chce sie bawić...Nawet jak razem zaczynamy rysowanie, albo jakieś książeczki edukacyjne przeglądamy to niby chętnie, ale jak ma pomyśleć i coś więcej mu tłumacze to nie skupia sie, tylko wymyśla i sam coś innego tworzy..
Nawet z rysowaniem i kolorowaniem - ja mu tyle razy tłumaczyłam, ze trzeba do lini dojeżdżać i starać sie nie wychodzić z kolorem za nią a on i tak swoje - w przedszkolu pani powiedziała i teraz ciągle powtarza - pani mówiła, ze trzeba dokładnie, zeby lini nie zamazać..i teraz całkiem ładnie mu kolorowanie wychodzi...
Dobrze tez potrafi zrysować coś z książki czy po mnie albo nawet z otoczenia sobie coś umyśli i rysuje..nie są to działa sztuki ale da sie bez problemu rozpoznać - przynajmniej po kolorach bo wszystko koloruje i to bardzo realnie

Co do liczenia to spokojnie potrafi do 10 policzyc i wszystko liczy, nawet ostatnio dostał ksiazecze z magnesami cyferkowymi - fajna - i uczyliśmy sie dodawać..do 5 nam nawet wychodzi, na klockach trochę sobie pomagamy
 
Victor też z tych lubiących liczyć:-p Ale kolorów to do tej pory nie może zapamiętać:-D No i oczywiście też woli się edukować w przedszkolu, a w domu bawić:tak:

Brawa dla wszystkich postępów naszych Przedszkolaków!
 
reklama
Emilka liczyć jakoś nie lubi nawet myli jej się liczenie do 10 myślicie że jeszcze może się mylić czy powinnam ją poduczyć ??? nie chce jej męczyć nauką bo myślałam że przyjdzie na to pora w szkole no ale może się mylę ???


za to uwielbia pisać nawet zaskoczyła mnie jak napisała sama swoje imię :) choć pewnie przedszkolaki są we wszystkim bardziej do przodu bo więcej podłapią Emilka do przedszkola nie chodzi mimo ze jej załatwiłam to koło T :( no ale i tak fajnie że lubi choć pisać :zawstydzona/y:
 
Do góry