reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, popatrz co juz potrafie!!!

Mój Oskar ma ponad 2 miesiace i uśmiecha sie do wszystkich i wszystkiego :-) Jest bardzo ciekawski, a nawet zaczyna juz gadać po swojemu...! :-D
 

Załączniki

  • Untitledd.png
    Untitledd.png
    82,5 KB · Wyświetleń: 19
reklama
Hehe, a Oli oglądając niedawno program o małpach powiedziała: "O! Ale ładna małpa!" Dziewczynki mają zgoła inne postrzeganie tych zwierząt :-D

A wyrazy w zdaniach nawet dość wyraźnie wypowiada, tzn lekko zniekształca po dziecięcemu, ale swoich wyrazów właściwie nie tworzy, poza jednym: "kołajać" tzn rysować.
To Kuba odwrotnie,jest genialny w tworzeniu nowych słów.Ciągle coś wymyśla,ja nie wiem skąd mu sie to bierze.Choć wyrazów ,które można zrozumieć,też coraz więcej:tak:
A Milenka i Oli to mistrzynie normalnie:tak:
 
he he jestem w szoku jak nasze lutowkowe bable super gadajai te komentarze Oli i Milenki- SUPER:tak::-D

a ja dzis lalam w sklepie bo Laila podchodzila do bielizny, wolalaWOW, sciagala z wieszaka i szla do luterka przymierzac:-D dzieci nam rosna , nie ma co!
 
he he jestem w szoku jak nasze lutowkowe bable super gadajai te komentarze Oli i Milenki- SUPER:tak::-D

a ja dzis lalam w sklepie bo Laila podchodzila do bielizny, wolalaWOW, sciagala z wieszaka i szla do luterka przymierzac:-D dzieci nam rosna , nie ma co!
euro juz mowi to teraz zabiera sie do konkretow:-D
 
Susu :-D Oli też w sklepach podziwia ciuchy z wieszaków, ogląda i mówi: "O! ładne to", ale to takim śmiesznym tonem, że lejemy z niej. Musiałabym to nagrać, ale jak tu uchwycić kamerą takie chwile :confused:
 
Kondzio dzis poroszony powiedział 2 razy mama:-):-):-).Prosilam go kilka razy,zeby to powiedzial ,a on pokladał sie ze smiechu.Robił takie miny jakby sie wstydził:-);-),ale dwa razy powiedział.Normalnie mialam łzy w oczach:sorry::tak:
 
reklama
Do góry