reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, popatrz co juz potrafie!!!

No właśnie, Rozalka, to bardzo ważna umiejętność :tak: Ja chyba też muszę Oliwkę nauczyć schodzić z kanapy, bo ona niby wie, że trzeba nogi najpierw na dół spuścić, ale jak już jej nogi trochę zwisają, to zamiast się dalej powoli odkręcać i nogi coraz niżej spuszczać, dopóki nie dosięgną podłogi, puszcza się szybko w dół i oczywiście, gdyby nie mamusia, to by sobie guza już nieraz nabiła.
 
reklama
gratki dla stojacych i raczkujacych Skarbow lutowych!!!!!!!

a co do schodzenia z lozka Laila upiera sie na chodzenie glowa w dol....:szok:
 
ech... jakie te dzieciaczki wszystkie zdolne... :tak::-D:happy2: Hubercik jeszcze sam nie stoi, zawsze trzyma sie chociaz jedna rączką
Hubek teraz nauczył się wchodzic na schody (mamy takie 3 schodki przy wejsciu do salonu) i całkiem całkiem mu to wychodzi :-) tylko teraz juz w ogóle oczu dookoła głowy trzeba mieć, bo coraz lepiej raczkuje i zasuwa że hej:happy2: no i ostatnio majstruje przy sprzęcie grającym :-D
 
Gratulacje dla wszystkich milusińskich za ich nowe umiejętności!!!!!!!

Ja jestem w szoku, teraz Fili nadrabia starty!:szok::szok:

Mówi,
bapa - na moja mamę,
mama - na mnie i woła świadomie,
tata nie wychodzi mu zbytnio,
za to tek - woła na mojego tatę, w tłumaczeniu dziadek:-D:-D

chauuu jak spytam go jak robi piesek i mu trochę przypomnę
muuu jak pytam o krówkę

umie upomnieć sie o pić, jeść, woła także jak kogoś chce zaczepić - eeeee

Umie robić papa, brawo, pokazać jaki jest duzy, :-p:-p
do tego: wyjada ziemie z kwiatków i je liscie..:cool::cool:

największe osiągniecia:
nauczył sie sam siadać (śmiesznie to robi, ale..)
przemieszcza sie w zastraszającym tempie, mimo, że RACZKUJE juz powoli, to ma na to inny sposób: siada, przerzuca sie na nodze na drugą stronę, i znowu siada, i znowu sie przerzuca...itd!!!:tak::tak::tak:
Do tego sam wstaje w łóżeczku, przy meblach, przy czym już kilka wykładek zaliczył...:baffled::baffled: ale nie poddaje się.

Z nocnikiem jeszcze nie probowałam, nawet nie kupiłam jeszcze...w sumie to nie wiem jaki...:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry