reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, popatrz co juz potrafie!!!

Brawo Emilka! Lada dzień a zacznie Ci biegać na czworaczkach a wtedy oczy dookoła głowy, ani na chwilke nie mozna dziecka spuścić z oczu.
Ja dziś to zrobiłam.... odeszłam tylko na 4 metry zanieść szybko szklankę do zlewu. Efekt - rozlana kawa na jasnej wykładzinie (na szczęście nie była gorąca i mała nie wylała jej na siebie) :zawstydzona/y::-(
 
reklama
Milenka juz ostro raczkuje:tak::tak: No i rzeczywiscie oczy mam dookola glowy. Na moment jej nie mozna spuscic z pola widzenia, bo zawsze wykombinuje cos czego nie wolno.:-)
 
Jenni dzis stala sama chyba z 5 sekund:-) stala by dluzej gdyby nie panika mojej starszej corki:baffled: ale liczy sie to ,ze stala . Ona jeszcze nie kuma ze jak sie mnie pusci to moze poleciec:-D
 
Kubulkowi też zdarza się "zapomnieć",że się nie trzyma.Stoi i bęc na pupę,albo szybko się czegoś łapie.:-D:-D:-D
Dziś mąz uczył Kubę schodzić z kanapy,a raczej się zsuwać i nawet młody załapał o co chodzi.
 
reklama
Do góry