reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, popatrz co juz potrafie!!!

No to super Nuśka, że mała woła nawet siusiu! To bardzo szybko :tak:

Oli jak robi kupkę, zaczyna stękać i mówi krótkie "a" (ja jej mówię jak ją sadzam na nocniku "aa") Ale nie wiem, czy to jest sygnalizowanie, czy poprostu mówi, że właśnie robi, lecę wtedy po nocnik i kupka jest w nocniku, ale jak bym zbagatelizowała trochę to jej "a" to kupa poszła by w pieluchę, bo zazwyczaj jest już na zakręcie. Jak robi siusiu, to nic nie mówi, ale i tak ładnie nam się udaje złapać siuśki w nocnik. Mi schodzą zazwyczaj 3 pieluchy, 2 w dzień i 1 w nocy.
 
reklama
Nam się udaje złapać w nocniczek tylko siusiu, z kupką na razie nie wychodzi, za dużo rozpinania i zanim zdążę poodpinać rajtki, body i pampka, kupka zwykle już tam jest:( , no ale mamy na to jeszcze czas.
 
Nonono ale jestescie zdolne mamy a jeszcze zdolniejsze dzieciaczki :tak::tak:, szczerze mówiac ja jeszcze nawet nie pomyslałam o nocniczku :zawstydzona/y:chyba już najwyższy czas ...pobiegnę jutro do sklepiku
 
No to Gosia, musisz narazie odstawić nocnik.

Oli wyciąga ręce i płacze jak odchodzą tata i Paulina (oprócz mnie oczywiście). Natomiast boi się własnych dziadków :eek: choć są mili i starają się jak mogą, żeby ją do siebie przekonać. Nie bała się już mojego taty, a teraz nagle zaczęła się bać na nowo, teścia od początku nie akceptuje.
 
Weronika umie mowic mam tata i baba:tak:
co do nocnika to tez placz jak ja sadzam wiec narazie odstawilismy nocniczek poczekamy:tak:
a teraz chciałam sie pochwalic ze moja coreczka raczkuje juz umie sie przemieszczac po calym domku ale jestem dumna z niej tyle na to czekalam :-)
a tak po za tym to namietnie cwiczy wstawanie z pozycji siedzacej jak jest na podlodze i coraz blizej jest tego ;-)
 
Gratulacje dla Weroniczki i innych dzieciaczkow:-):tak:.
U nas konrad cwiczy chodzenie przy meblach,prawie sie nie wywraca,ale wiekopomnych postepow na razie nie ma:-D
 
reklama
U mnie Jenni te4z wielkich postepow nie robi raczkowac nie bedzie tak jak jej starsza siostra ale chodaczek opanowala do perfekcji:tak:
I potrafi mowic tyty tata i baba
 
Do góry