reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, popatrz co juz potrafie!!!

najsmieszniejsze jest to ,ze tata samo nie chce powiedziec
tylko wraz z andrzej
no ale musi miec dzien na gadanie bo jak jej sie nie chce to nico nie gada
 
reklama
Już myślałam, że Wiki postawiła przede wszystkim na rozwój fizyczny( raczkowanie, wstawanie przy czym się da, chodzenie pod paszki i generalnie brojenie totalne), a reszta będzie później, a tu od tygodnia dziecko się tak rozgadało, że hej:tak: Słychać wszelkie kombinacje zgłosek, a najbardziej ulubione to: baba, tata, mama i ne. Boże jaka to radość słyszeć ten szczebiot:-):-D
 
Jeszcze tydzien temu pisalam ze Milenka sie rozleniwila, a teraz nie nadazam za nia. Ciagle i wszedzie chce raczkowac. Ostatnio musze jej jeszcze bardziej pilnowac bo spodobalo jej sie stukaniem glowa o szczyt lozka. No i takze jest rozgadana. Mi najbardziej podoba sie ze potrafi modulowac glos przy tym gadaniu tzn. raz mowi normalnie, raz krzyczy a innym razem jeszcze szepcze sama do siebie.
 
To Wasze dzieciaczki juz tak ładnie mówią?
Martwie sie bo Zosia w ogóle nie chce mówić- nia a nic, czasami jej sie wyrwie me i tyle, tylko piszczy krzyczy i mruczy :no: no nie wiem co o tym sadzić moze jeszcze ma troszke czasu
 
Oliwieczka, spokojnie, ma jeszcze czas. Jeśli mruczy, krzyczy, piszczy i czasem powie jakąś sylabę, to wszystko jest w należytym porządku :tak:
 
reklama
Oliwieczka, jeśli Zosia słyszy (a to łatwo zaobserwować), to Kasiad ma rację, jeszcze ze 2 miesiące możesz się nie przejmować, że nie gaworzy, fachowiec ci to mówi;-)
 
Do góry