reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, popatrz co juz potrafie!!!

reklama
No,no,brawa dla Oli.Kuby osiągnięcie to stanie i trzymanie się jedną rączką.Nauczył się też siadać ze stania.No i przemieszcza się bokiem przy kanapie.:-D
 
Oliwka dziś postanowiła nas jeszcze czymś zaskoczyć. Puściła się stołu i przez kilka sekund stała sama bez trzymanki :tak:
Pewnie to sie bedzie teraz powtarzac:-D.Zuch dziewczynka.Moj Bartek zaczal chodzic w wieku 9 miesiecy i cos mi sie zdaje,ze Oliwka rowniez do tego zmierza:tak::tak::tak:
 
Gratulacje nowych osiągnięć dla wszystkich dzieciaczków. Michaś wczoraj po raz pierwszy wstał, ale to był chyba przypadek, bo nie próbuje tego powtórzyć. Za to siada coraz sprawniej (niestety zaliczył też już 2 wywrotki na plecki i to jak byłam tuż obok)
 
Gratulacje dla wszystkich siedzacych, stojących i raczkujących !!!!
Nasz Robercik zaczął raczkować już we wrześniu. Nie złapałam momentu, kiedy to się zaczęło, bo to było płynne przejście od czołgania do raczkowania. Pewnego dnia podniósł wyżej pupę i poszedł. Zapisałam za to 07 października, że stanął po raz pierwszy w łózeczku. Od tej pory wspina się już przy meblach, spaceruje na boki przy wersalce. Najlepiej lubi stanąć przy jakimś meblu i trzymając się jedną ręką odwracać się i rozglądać dookoła. Tylko patrzeć jak puści i tę drugą i pomaszeruje ...
 
Julka wczoraj na imprezie u babci, zaczela wspinac sie po schodach....myslalam ze padne ze zdziwienia szlo jej to tak sprawnie ze szok:szok:
A tu kilka fotek jak wchodzi <niestety brak filmiku>



 
No nie Nuśka sprytny ten Twój Bąbel.A tak w ogóle strasznie Juleczka mi się podoba,taka uroda Aniołka-Łobuziaka.:-D:tak:I te blond włoski....słodziutkie..
 
reklama
Do góry