reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mama u lekarza

No wlasnie ja tego nie odczuwam jako skurcz. Po prostu w pewnym momencie, nawet nie umiem okreslic dokladnie kiedy sie to zaczyna, czuje jak by mi skory brakowalo i robi mi sie tak ciezej w dole brzucha. Nic mnie to nie boli i w ciagu kilku sekund znika, a o wyczuciu jakiejkolwiek czesci ciala dzidzi pod skora, to nawet nie mam mowy. Moze to i skurcze macicy, ale mysle ze takie skurcze sa silniejsze niz moje i bardziej dokuczliwe.
 
reklama
No wlasnie ja tego nie odczuwam jako skurcz. Po prostu w pewnym momencie, nawet nie umiem okreslic dokladnie kiedy sie to zaczyna, czuje jak by mi skory brakowalo i robi mi sie tak ciezej w dole brzucha. Nic mnie to nie boli i w ciagu kilku sekund znika, a o wyczuciu jakiejkolwiek czesci ciala dzidzi pod skora, to nawet nie mam mowy. Moze to i skurcze macicy, ale mysle ze takie skurcze sa silniejsze niz moje i bardziej dokuczliwe.

Skurcze przepowiadające, Ciąża i poród > Skurcze przepowiadające

Na pewno U ciebie jest wszystko OKI ;-)..poczytaj sobie :-D

a ja wczoraj byłam u lekarza ..malutka jest główką na dół ...sporo urosła...i od dwóch tyg. nic nie przytyłam :laugh2:
 
Dzieki lajfik. Tak tez myslalam, ze one podchodza pod skurcze przepowiadajace, tyle ze, u mnie to trwa naprawde krotko i nie sa nieprzyjemne, poki co :)
 
a ja z kolei mam często wzdęcia ..i brzuch jak balon ...wtedy cała skóra jest napięta do granic wytrzymałości :sorry:...masakra ! Głupie jelita:wściekła/y:
Może macie jakieś nowe rady?
 
A jeśli chodzi o te skurcze to ja jak tylko mi się zaczynają, ćwiczę oddechy, o których wyczytalam w grudniowym numerze m jak mama :-) i to naprawdę pomaga. Polecam
 
Lajfik, nie znam sposobów na wzęcia:-( Ja za to non stop pierdzę i paść można ze smrodu. Na dodatek biorę teraz obiady ze szkolnej stołówki, a ciągle dają kapustę, albo gotowaną albo surówkę, więc zabijam zapachami przykrymi, ale mąż chyba się przyzwyczaił, bo nic nie mówi już:-D
 
klaudiakiwi nie czytaj o tym lepiej na internecie, bo zwariujesz:-) Dużo z nas ma skurcze, więc jest to w granicach normy. Bezpieczny jest magnez i nospa, więc nie żałuj sobie.
 
Te niebezpieczne skurcze na pewno byscie rozpoznaly.Twardnieje macica w dole i bol idzie czesto w strone krzyza.Jest takie uczucie jakbyscie mialy zaraz cos wyprzec.Jak twardnieje caly brzuchol to juz raczej te przepowiadajace sa,cwiczace macice.
 
reklama
Kamylka, mysle, ze wlasnie tak jest w moim przypadku :-)
antar magnez biore, bo mialam straszne skurcze nog i teraz sa znacznie lzejsze i rzadziej, a nospe to na razie sobie podaruje, bo nie sa one na tyle meczace.
golimek :-D:-D:-D dobrze, ze maz nie uciekl na kanape do drugiego pokoju :-)
lajfik a czy nie mozna brac np. espumisanu? Bo ja jak mialam miec USG to przed kazdym pielegniarka kazala mi brac to.
 
Do góry