reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama ma czas wolny

reklama
Co do 50 twarzy - super fabuła, ciekawa postać Greya, także pochłonęłam ją w 2 dni, co przy mojej Kalinie cud - czytałam nocą :) druga część mnie leciutko zawiodła - Grey staje się taki troszkę masłowaty, ale dalej czyta się szybko, no i końcówka zaskakuje. Mam kupione Nowe oblicze i miała być dzis w Empiku, ale nie ma - mam nadzieje że jutro już dostarczą :D bo kupiłam w przedsprzedaży.

Sergi- Dotyk Crossa- kuzynka mi poleciła!! Coś a'la Grey, ale tu babeczka jest ustawiona (kasa).

Słyszałam też wypowiedzi, że seria 80 dni żółtych/ niebieskich/ czerwonych także jest dobra - krążą opinie że ostra.

Czekam na Nowe oblicze - na bank pochłonę szybciutko :)

Aha - co do Zmierzchu, to ja też przeczytałam całą sagę, prócz Drugiego życia Bree, mam nadzieję, że kiedyś wpadnie mi w ręce :)

Pamiętniki Wampirów wg mnie nie porywają, zmęczyłam 1 część - dużo lepiej się serial ogląda :)
 
|Dagne ja tez 1 i 2 czesc Greya szybko przeczytalam a 3 juz mi sie nie chce, za duzo slodzenia i tej ich wielkiej milosci;/ bynajmiej na poczatku.. ale moze tez daje sie we znaki moj wisielczy humor
 
Dagne mnie się "Ciemniejsza strona Greya" w sumie podobała bardziej. Po pierwsze, autorka chyba zaczęła się bardziej "wyrabiać" językowo bo czyta się zdecydowanie lepiej. Po drugie, fajnie że w końcu pojawiają się jakieś inne fakty z przeszłości Greya. Po trzecie, książka przestaje opierać swoją fabułę wyłącznie na seksie, chociaż i tego nie brakuje przecież ;-) "Nowe oblicze..." intryguje mnie jeszcze bardziej, choć oczywiście ze wszystkich stron bombardują mnie "recenzje" tej książki i chcąc czy nie - coś już o fabule ostatniej części wiem... ;-) Seria "80 dni..." też mnie ciekawi, ale nie wiem, czy po "Dotyku Crossa" i "Edukacji kopciuszka" nie będę miała przesytu tego typu powieści na jakiś czas ;-) Jedno jest pewne, że prędzej czy później wylądują w mojej biblioteczce, którą skrupulatnie kompletuję od liceum. Miałam przestój w kupowaniu książek, ale w tym roku zamierzam nadrobić ;-) Sagi Zmierzch nie czytałam, oglądałam jedynie film i wydaje mi się bardzo infantylna ta historia... Mam w domu "Drugie życie Bree Tanner" i próbowałam nawet przeczytać, ale jakoś nie wciągnęło mnie i bez żalu mogłabym Ci tę książkę oddać do Twojej kolekcji ;-)


Plany co do kolejnych czytadeł, to fantasy - Saga Pieśni Lodu i Ognia Georga R.R. Martina. Na jej podstawie kręcony jest serial "Gra o tron", może kojarzycie ;-)

Gra o tron – Wikipedia, wolna encyklopedia
 
jeśli chodzi o seriale, to pewnie nie bedę oryginalna, ale dla mnie nr 1 niezmiennie od lat to Sex And The City, zawsze dobre na chandrę, doła, czy poprostu na odstresowanie się, uwielbiam do tego stopnia, że dostałam od M. X lat temu na Walentynki wszystkie sezony :)
 
Haha Zemsty 1 odcinek był wczoraj chyba ;) na którymś z kanałów-zapowiada się fajnie ;)
Co do Gry o tron-zajebista ;) Podobała mi się. Housa oglądałam ;) ;D A tak to nie należę do oglądaczy seriali ;) Bo wolę poczytać! No ale Nastoletnie ciąże oglądałam jak w ciąży byłam haha ;)
 
reklama
Do góry