reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama ma czas wolny

reklama
To ja sobie to zamówie w mojej wypożyczalni :) Teraz czytam już IV część sagi Barbary Rybałtowskiej. Kapitalna ! Moja kochana bibliotekarka dała mi te książki tak "spod lady" i prosiła żeby w miare szybko przeczytać bo dużo osób pyta o nią. Ja też ją polecam ! W kolejce mam Jodi Picoult - Tam gdzie Ty i cały czas poluję na Podarunek - Evansa.
 
"50 twarzy Greya" przeczytałam jednym tchem! :szok: Ta książka tak mnie wciągnęła, że latałam z nią wszędzie, czytałam robiąc obiad, sprzątając, jedząc... :zawstydzona/y::-D

No dobrze, uczciwie przyznam, że literacko nie powala na kolana, ale ta fabuła! :szok::-):tak:

Wczoraj wieczorem zabrałam się za czytanie drugiej części - "Ciemniejsza strona Greya" :tak: I już mam za sobą 132 strony... Chyba się nie doczekam stycznia, kiedy ma wyjść III (i ostatnia) część... ;-) :sorry:
 
Netka- wiele czytałam ciężkich książek ale na nią jakoś brakuje mi odwagi !


Jodi Picoult - Tam gdzie Ty - to dla mnie porażka, zmęczyłam pół i odpuściłam. Potem męczyłam Poczekajkę i też porażka. Teraz dorwałam Zmierzch i fajne, fajne !
:-) Wymyślam zabawy na dywanie z dziećmi takie żeby móc jednocześnie czytać
 
Sergi-tak mnie zacheciłaś że poprosilam Mikolaja o książki-wyszukałam na allegro że sprzedawane są 2 cześci 50 twarzy Greya i Ciemniejsza strona Greya za okolo 55zł z przesyłką-juz nie moge sie doczekać. Normalnie w Empiku jedna cześć po kolo 40zł.

Kupinosia-ja wszystkie części Zmierzchu przeczytałam ze 2 lata temu jak musiałam po szpitalu siedziec w domu, najpierw sie wzbraniałam jak mąż mi przyniosł, że to książka dla nastolatek-ale nieprawda, z przyjemnościa się czyta, ja potem obejrzałam wszystkie części na dvd i nie byłam jakoś specjalnie zawiedzona adaptacja. A w ostatnia sobotę byłam nawet w kinie na ostatniej częsci
 
aga no właśnie miałam pytać czy wszystkie części są takie fajne. Ja pamiętam Zmierzch w księgarni faktycznie dawno, dawno temu ale jakoś ta pozycja mnie nie kusiła wcale.
 
tak na fali czytania i pakowania książek w kartony chciałam Wam jeszcze polecic fajna ksiazke, szybko się czyta, ciekawa.

Jacek Dehnel "Lala", czytałyście?

lala.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na fali książek o Christianie Greyu, powstało oczywiście kilka (set?) innych podobnych tytułów... Poszperałam trochę w sieci i znalazłam dwie pozycje, które postanowiłam kupić i przeczytać. Zaraz po tym jak skończę "Nowe oblicze Greya", zabieram się za
- "Dotyk Crossa" Sylvii Day

Dotyk-Crossa_Sylvia-Day.jpg

- "Edukacja kopciuszka" Gina L. Maxwell

edukacja-kopciuszka,big,345265.jpg

Dam znać, czy warte uwagi ;-) :tak:
 
Do góry