reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama ma czas wolny

Dlatego właśnie Cross to praktycznie brat bliźniak Greya.
tak jak piszesz, jest schemat i autorzy się niego trzymają i chyba stąd ta popularność.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dagne Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet ;) -Polecam również. Film też widziałam, w sumie3 części. Niedawno był kręcony nowy, ja widziałam ten starszy.
Co do Zmierzchu, czytałam dawno temu i nie prawda, wciągający-Co do filmu...ok tylko straciłam rachubę po 2 części i reszty nie widziałam.
 
Dagne oglądałam "Dziewczynę z tatuażem", jest MEGA! :szok: Polecam obejrzeć!!! I to niegłupie, żeby sobie sgę Millenium kupić, o tym nie pomyślałam... ;-)

Inka jakby się człowiek uparł, to same Grudniówki korzystając ze schematu mogłyby napisać "kolejnego Greya" ;-)
 
dziewczyny ja mam sagę Millennium od roku!!!! haha i jeszcze nie zdązyłam jej przeczytać.... aż wstyd. Ale to dlatego że jak zabrałam się za pierwszy tom, to okazało się że jest jota w jotę to co w filmie więc postanowiłam odpuscic zaczac od drugej ale pozyczylam kumpeli... i trzyma. Muszę ją pogonic. Film był świetny!!!! z pewnoscią chce zobaczyc resztę jak będzie, ale najpierw ksiązki.
 
milva i nie oglądaj bo naprawdę sprawdziłam w roznych momentach ksiazki i jest dokładnie to samo, i mimo że film jest rewelka faktycznie najpierw warto przeczytacc ksiązki, a co do zmierzchu czytałam, i mimo ze czytam mało, wciągnela mne tak ze siedziałam nocami w ciąży z Kamilem i poszło migiem:) ale filmów nie widziałam. jakoś mi się nei spieszy, obraz całej ksiązki jaki mam w głowie jest tak fajny ze chyba nei chcę go jeszcze psuc:)

btw czytalyscie?? kumpela mi bardzo poleca
http://allegro.pl/pakiet-fitzpatrick-szeptem-crescendo-cisza-finale-i2897366464.html
 
Ostatnia edycja:
ja Wam do czytania też polecam biografię Agassiego "Open", super się czyta, książka jest niesamowicie szczera i bardzo zaskakująca, ja nie mogłam się oderwać:
Open. Autobiografia tenisisty - Andre Agassi - Lubimy Czytać

Jeśli chodzi o seriale, całkiem przypadkiem natknęłam się ostatnio na "Rodzinka.pl" na TVP2 i uśmiałam się po pachy :) fajne, może w wolnej chwili pooglądam na VOD.
 
Dagne ja tez dotrzegam wiele podobienstw mniedzy Greyem a Zmierzchem :)

Zmierzch tez nie "moja bajka" a mimo to wciągnął mnie na maxa. Pierwsza ksiązka fantasy którą przeczytalam. M mnie namawia zebym sie wziela za wiedzmina a jakos nie mogę...

Asko tez mam Millennium i nie mogę sie zabrac za nią, ale przeczytam, na pewno:)

Milva Zgadzam sie film zmierzch to totalna porazka, przypuszczam ze gdybym najpierw obejzala to w zyciu nie siągłabym po książkę.

I jeszcze pamietniki wampirów mam, kupilam chyba zafascynowana zmierzchem, ale nie mogę sie tez za nie zabrac:)

A wogole to kiedys, juz dosc dawno temu czytalam sagę "Angelika" Markiza Angelika - Anne Golon, Serge Golon - Lubimy Czytać
Wspaniala historyczna saga, sklada sie bodajze z 13 tomow. Gdyby ktoras z was miala kiedys okazję to naprawdę polecam.
 
Jeśli lubicie ksiązki fantasy, takie trochę dla nastolatków, to polecam "Piękne Istoty" i jej druga część, "Istoty Ciemności" :tak: Bardzo romantyczna, trochę mroczna... Przyjemne czytadełko :-)

352x500.jpg

"Ethan, bohater powieści, mieszka w Gatlin – małym, nudnym miasteczku w Południowej Karolinie. Jest nastolatkiem, który gra w kosza i umawia się z dziewczynami. Uwielbia czytać i marzy o podróżach po całym świecie. Zwyczajna historia? Zapewne tak, gdyby nie fakt, że Etan ma swoją tajemnicę. Od miesięcy śni mu się ten sam sen. Widzi w nim tę samą dziewczynę, której nigdy nie spotkał.
Pewnego dnia do jego klasy dołącza nowa uczennica. Okazuje się ona… dziewczyną ze snu. Lena zamieszkuje u swojego wuja Macona. Nie pasuje jednak do mieszkańców Gatlin. Inaczej wygląda, mówi, porusza się. Jest bardziej mroczna. Ma też swoją tajemnicę. Nad jej rodziną od pokoleń ciąży straszliwa klątwa, przez którą Lena nie może żyć jak zwyczajna nastolatka.
Ethan zako****e się w dziewczynie, a ona odwzajemnia uczucie. Zdradza chłopakowi swoją tajemnicę. Aby uratować Lenę i ich miłość, Ethan próbuje znaleźć sposób na uniknięcie tragicznego losu."
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry