reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama Egoistka

reklama
Dawno mnie tu nie bylo...ale widze ze szalejecie:)
super zakupy:)

ja ostatnio zakupilam 3 bluzeczki...jedna cala granatowa,druga w paski fioletowo-biale a 3 biala w czarne paski;-)dwie pary butow.... nie wiem co mi odbilo ale na obcasie i jedne to na dosc sporym;-).i kurteczke taka a'la skora:-)
Poluje na jeansy ale czekam na obnizki cen:-p
 
Koszula jest bawełniana, bardzo mila i ciepła, była jeszcze zielona ale mi się taka "farmerska" wydawała i wzięłam fiolet :tak:
 
Eve super kiedys dawno temu jak chadzałam jeszcze na obcasach miałam podobne były bardzo modne,tylko moje to były lakierki i strasznie długo prosiłąm mamę żeby mi je kupiła :-p:-p:-pdo tego miałam taką sztywną torebkę lakierowaną z rączką co tez było krzykiem mody:-D:-D:-D
 
buty ładne, niestety ja na szpilkach nie mogę chodzić, mam zwyrodnienie pod palcem plus kiedyś skręcona kostka, do dziś przeskakuje i strzela :D mam buty na obcasie bo czasem przecież trzeba, ale takie 5-6cm
 
Eve super buciki :)
Ja lubię obcasy ale niestety nie mogę chodzić bo małżonek za niski :p Jak założę szpilki to jestem wyższa, więc zakładam tylko jak wychodzę sama :)
 
reklama
Eve - super butki, no i ta 10cm szpilka - uwielbiam takie i jesli akurat nie jestem na spacerze z Nadia to zazwyczaj takie nosze:-)
 
Do góry