reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mama Egoistka

Dokupiłam torebkę :-D
P1130013.jpgP1130010.jpgP1130012.jpg
 
reklama
Dzięki dziewczyny, zdaje sobie sprawę z tego że każdy ma inny gust, ale ja jestem zadowolona, bo to mój styl. Ale chodzi mi po głowie jeszcze jedna sprawa - o taka fryzura
Aneta_Zajc_300x250.JPGmalgorzata_kozuchowska.jpg
 
Ostatnia edycja:
Eve-swietne zakupy a fryzura tez.Zawsze twierdzilam ze krotkie fryzurki sa takie bardziej charakterne i estetyczne niz wlosy dlugie,

Kupilam sobie kurteczke-jasniutka,ecru bo mam foty w swietle dziennym na maila.

CIEPLY PLASZCZ NA ZIME 38 KOBIECIE (1287637098) - Aukcje internetowe Allegro

Bo na aukcji jest kolor ciemniejszy,w rzeczywistosci jest taki:

PS.Na foto nie jestem ja tylko ta babka co mi zdjecia wyslala;)
 

Załączniki

  • ku.jpg
    ku.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 50
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Saro fajna kurteczka :tak:mi równiez mąż sprawił nowa kurtkę w sobotę ale nie mam fotki generalnie podobały mi się dwie krótsza i dłuższa obie całkiem inne ale wybrałam dłuższą co by mi po nerkach nie wiało :tak:
 
obie fajne, ja uwielbiam szare rzeczy :)

moje ostatnie zakupy

EMU Hip Button Australia 35 / 36 CHESTNUT ORZECH (1305946780) - Aukcje internetowe Allegro

KURTKA-PŁASZCZ (mat) ZARA 2010/2011 rozm L (1285877470) - Aukcje internetowe Allegro

i dziś jeszcze kupiłam sobie zwykłe niebieskie rurki jeansowe i trzy cienkie sweterki szary, beżowy i taki dziwny kolor ani szary ani beż, bardziej z jakimś odcieniem zieleni ;| :D ten w dziwnym kolorze kupiłam w New Yorkerze i już mi guzik odpadł ;p a spodni się namierzyłam 150 par i okazuje się, że te rozmiary są tak powalone, wszystkie za duże, a było tyle fajnych rodzajów a ja znów wyszłam z dżinsami :/
 
reklama
Do góry