reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama Egoistka

Dzisiaj bylam u fryzjera ,wczoraj namalowalam obraz gdy dzieci spaly:-) ,do tego wystroilam sie jak szczurzyca na otwarcie szamba:-Dgdy jechalam na zakupy. Zyc nie umierac:-):-):-)ja swoja energia i optymizmem do zycia moge zarazic dziesieciu:-D.
 
reklama
Wczoraj pojadłam truskawek :-D ale pyszności.
Nie wiem jak z dzisiejszym fryzjerem, bo mój m powiedział, że go guzik obchodzi czy zdąrzę (on musi wcześniej z pracy przyjechac, żeby z małą zostać):crazy:
 
Wybrałam się z koleżanką na kawę do kawiarni i mały oblot po sklepach:) Większość zakupów i tak była dla Gabrysi ale ważne że bez wózeczka i z przyjemnością dla mnie:)))
 
Ja znam inny tekst.
Wystroilas sie jak szczu8r na otwarcie kanalu,albo stroz w Boze Cialo:-D.
a ja kupilam kolejne buty tez klapki ale na plaskim spodzie takie zeby byly wygodne (cichobiegi):-D.
Wypilam wczoraj z m piwo na pol bo po calym jestem pijana bo nie wprawiona:-D.
A boje sie wieczorem wypic cale bo jak nie spodziewanie sie synek obudzi w nocy to moge go nie slyszec:baffled:
Wczoraj pol dnia spedzilam poza domem
 
Kupiłam sobie wczoraj sukienkę oraz tunikę ze spodniami i dwie pary kolczyków:-)
Oraz: uwaga uwaga: zapisałam się na prawo jazdy!!! Trzymajcie kciuki kobiety a ewentualne tarnowianki lub wizytujące Tarnów w wakacje niech uważają na drogach!:-D:-D:-D Zaczynam 16 czerwca! Jestem z siebie bardzo dumna, że w końcu się zdecydowałam. Baaaardzo mi to poprawiło humor.
 
reklama
Miotlica no to życzę powodzenia i szerokiej drogi :-).
Gosia to twoje zdjęcie w avatarze mnie rozczula , przepiękne jest.
 
Do góry