reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam ząbek!!!

no prosze!!! gratulacje dla Alutki!!! jejku beydtko musialas byc bardzo dumna co??? :) taka grzeczna coreczke masz! :)
musze poczytac cos o tym lapisowaniu bo nic nie orientuje sie o czym piszecie :D
 
reklama
Bedytko, jestem pelna uznania dla Twojej corci :tak: Zuch dziewczynka :tak::-)
Sara to pewnie za zadne skarby nie pozowlilaby sobie zajrzec do buzi - nawet mnie nie pozwala sie tknac :no::sorry2:
 
Pszczola ma juz 19 zebow, jeszcze jedna piatka musi wylezc:tak: Moja mama juz zalakowala malej wszystkie bruzdy w 4-kach, a jak wyjda wszystkie piatki do konca, to tez je "zrobi". Pszczola baaardzo lubi prezentowac uzebienie i pozwala mojej mamie sobie przy nich majstrowac, no i potrafi calkiem dlugo wytrzymac z otwarta paszczeka:tak:
 
Wlasnie tez wypadaloby mi sie wybrac do dentysty z Sara, bo widze, ze ma od wewnetrznej strony gornych jedynek taki szarawy nalot :baffled:
Ale jak ona pokaze stomatologowi zeby, jak mnie jest naprawde trudno cokolwiek sprawdzic w jej buzi :baffled::blink:
 
Natek na szczęście ma bialutkie ząbki, choć ostatnio zaczyna protestować przy myciu zębów :dry:
Jak tylko wyjdą mu wszystkie pozostałe mleczaki (brakuje nam jeszcze piątek) to wybierzemy się kontrolnie do dentysty pewnie :tak:
 
U nas jest wlasnie problem z myciem zebow, bo Sara tylko "siama, siama" i nie pomagaja prosby, grozby, szantaze i tlumaczenia :-p Nie ma szans, zeby umyc jej zabki :baffled::sorry2:
 
Pszczola ma juz 19 zebow, jeszcze jedna piatka musi wylezc:tak: Moja mama juz zalakowala malej wszystkie bruzdy w 4-kach, a jak wyjda wszystkie piatki do konca, to tez je "zrobi". Pszczola baaardzo lubi prezentowac uzebienie i pozwala mojej mamie sobie przy nich majstrowac, no i potrafi calkiem dlugo wytrzymac z otwarta paszczeka:tak:
dominique ja chcę Twojej mamy!!!!!
żeby se tak Alka dała coś zrobić w paszczy a nie tylko pokazać:tak:
mycie wygląąda tak, że najpierw ona myje sama a potem ja jej śpiewam i szoruję do skutku:tak:
 
reklama
my tez planujemy wizyte dentystyczna:-p
ja ide na lakierowanie i może jak Ami zobaczy ze mi grzebia w jamie to ona tez sobie pozwoli:baffled: ale nie zauwazyłam aby miała jakieś plamki lub nalot...myje tez coraz ładniej, szoruje wszystkie i sprawnie jej to wychodzi a nawet gdyby nie to nie da tknąć swojej szczoteczki:-p

Alutka,Pszczoła- brawa dla Was , dzielne kobietki jesteście:tak:
 
Do góry