reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam synusia, bede miec synusia, chce miec synusia.

reklama
madlen79 dziękuję ci za życzenia kochana :-D

ojej taki maluszek a już takie poważne zabiegi :-( trzymamy kciuki :-)
a jak wam minął dzień?
 
dla mnie to narazie sfera nieznana :p ale już bym chciała buć po porodzie i z Alexem w ramionach :D

jeszcze troche i przytulisz swoj skarb :))

ja mam ostatnio jakies kiepskie dni..wczoraj bylam z moim hubertem u lekarza.(kontrola uszu),3 mies.temu mial plyn w jednym uchu,teraz bylismy na kontroli,myslalam ze bedzie o k,a tu sie okazalo,ze plyn ma w dwoch uszach..:(( zalamka,po wakacjach znowu do kontroli,a jak dalej nie zejdzie ten plyn,to dostane skierowanie do szpitala.a ja od wczoraj mam problem ze stopa,otarlam sobie od buta na kostce z tylu,,zakleilam plastrem i bylo o k,a wzcoraj zauwazylam,ze mam spuchnieta..bylam w szpitalu,ale trafilam na jakiegos lekarza z odrzutu,bo stwierdzil,ze nie ma zakarzenia..i nic mi nie zapisal..a ja nie moge wyrobic zbolu..jutro chyba pojde jeszce raz,ale juz do innego lekarza..ogolnie to nie zaciekawie to wyglada.
 
ja również zawsze chciałam mieć synka Od prawie 6 miesięcy jestem najszczęśliwszą na świecie, zwariowaną na punkcie swojego synusia mamą Gucia
 
Jak tak czytam te Wasze komentarze, to nie mogę się już doczekać małego mężczyzny. Również zawsze chciałam mieć synka, od początku ciąży byłam przekonana o tym, że to będzie Wojtuś (nad imieniem dla dziewczynki nawet nie myślałam) i przeczucie było słuszne. Jak jeszcze tylko wyjdzie z brzuszka, to będę spełniona w 100%.
 
Hej Mamuśki :-)
coś tu cicho i spokojnie az za spokojnie :dry:
piszcie mi tutaj zaraz jak wasze skarbki :-D i te w brzuszkach i nie tylko :tak:

mój Alex wierci sie cudownie :sorry2: uwielbiam patrzeć jak brzuszek mi sie rusza :cool2: teraz wybieram się na basen żeby trochę kręgosłup odprężyć i mam nadzieję że jak wrócę to zobaczę jakieś posty ...:cool2:

jak sie czujecie piszcie :sorry2:
 
reklama
Do góry