reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam synusia, bede miec synusia, chce miec synusia.

Cześć dziewczyny:)
Co słychać?
Ja przez ostatnie dni chodzę z oczami na zapałkach...jestem strasznie przemęczona i nie potrafię wypocząć.
U nas bez rewelacji...walczę z wymiotami synka i już mi sił brakuje,bo mam wrażenie,że jest coraz gorzej.
Szczepienie zaliczam do udanych....skierowania na badanie oczywiście nie dostałam...
 
reklama
u nas słoneczko znowu pięknie świeciło. Ok 30 st w cieniu, w końcu!
Więc zabrałam co potrzeba i poszliśmy się do parku opalać z Iguniem.
W związku z tym mam pytanie jakiego kremu do opalania używacie dla dzieci? z jakim filtrem? Ja dziś posmarowałam małego kremem NIVEA więc siedział krótko na słoneczku za to ja się smażyłam :-)
 
Cześć dziewczyny:)
Co słychać?
Ja przez ostatnie dni chodzę z oczami na zapałkach...jestem strasznie przemęczona i nie potrafię wypocząć.
U nas bez rewelacji...walczę z wymiotami synka i już mi sił brakuje,bo mam wrażenie,że jest coraz gorzej.
Szczepienie zaliczam do udanych....skierowania na badanie oczywiście nie dostałam...

ja na twoim miejscu klocilabym sie z tym lekarzem,dla niego to zaden problem,a nawet obowiazek,dac ci skierowanie.ja nigdy nie mialam zadnych problemow zeby dali mi gdzies skierowanie.zawsze sie wykocilam,nie patrzalam ze to lekarz..jak nie docieralo spokojnie to trzeba bylo w inny sposob zalatwic,ale zawsze mialam na swoim.musisz bo inaczej bedzie cie lekarz zbywal,albo zmien przychodnie.. albo chociaz samego lekarza,chyba nie przyjmuje tylko jeden?trzymam kciuki..))):tak:;-)

u nas słoneczko znowu pięknie świeciło. Ok 30 st w cieniu, w końcu!
Więc zabrałam co potrzeba i poszliśmy się do parku opalać z Iguniem.
W związku z tym mam pytanie jakiego kremu do opalania używacie dla dzieci? z jakim filtrem? Ja dziś posmarowałam małego kremem NIVEA więc siedział krótko na słoneczku za to ja się smażyłam :-)

a ty wystawiasz takie malenstwo na slonce???:szok:ja smaruje moje dzieciaczki kremami z najwiekszym filtrem,ale na sloncu i tak zabraniam im siedziec..chociaz sa juz wieksze, bezposrednio na sloncu ich nie trzymam..opalaja sie samym powietrzem.
 
myśmy tylko kilka minut na słoneczku się wygrzewali a później położyłam małego w cieniu a sama się opalałam. ale nie chodzi mi tylko o takie właśnie opalanie ale też o chodzenie po słońcu, bo mały siedzi w wózku i też na niego słońce świeci więc chcę kupic mu krem z filtrem ale nie wiem z jakim najlepiej. Od pediatry mamy zalecenie chodzic po słońcu bo mały ma podniesione żeberka(nie wiem co to znaczy) i chodzi o wit. D3
 
Madlen kłócić to ja się potrafię,bo jestem bardzo "bojową" osobą...ale trzeba wziąć pod uwagę,że byłam z niemowlakiem i nie chciałam dziecka stresować. Mały był przed szczepieniem zdezorientowany...gdybym jeszcze zaczęła wykłócać się przy dziecku z lekarzem to na pewno zacząłby mi płakać...a tego bardzo nie chciałam. Po co dziecku dodatkowe nerwy.

Iwonka
ja póki co smaruje jeszcze Bambino, który ma filtr 4....też zastanawiałam się czym smarować dziecko,bo nie za bardzo chcę synka separować od każdego promienia słońca....wszystko z umiarem. Muszę porozglądać się za jakimś kremem.
 
Cześć dziewczyny! U nas znów leje. Wczoraj tylko troszkę poświeciło, ale bez szaleństwa :) Za to krem do opalania dla młodego mam. Kiedyś wzięłam w rossmanie z filtrem 50 (chyba właśnie firmy rosman) i nie mam zamiaru bardziej wydziwiać z drogimi kremami:)
A u nas bez zmian też jestem wykończona. Młody znów płakał od 1 do 3.30 więc nocka w plecy :) a ząbków jak nie było tak nie ma :( chyba przejdziemy do historii jako dziecko z najdłużej wychodzącymi ząbkami bo już nie śpimy z 6 tygodni. Młody śpi, więc idę troszkę popracować bo zleceń przybywa a czasu nie:) Takhisis Twój mlody zwraca wszystko, czy tylko mleczko? Dlaczego żaden lekarz nie może Wam pomóc? Żal takiego małego brzdąca.https://www.babyboom.pl/../members/takhisis-64404.html
  • profile.png
    Zobacz Profil
  • forum.png
    Zobacz posty
  • message.png
    Prywatna Wiadomość
  • blog.png
    Odwiedź blog
  • add.png
    Dodaj jako kontakt
 
iwonka wit.D3 mozesz dawac w kropelkach,ale nie wiem czy tu dostaniesz,ale moze ktos zPolski ci wyslac?..
takhisis ,przy malym diezku ciazko sie klocic,ale dziwie sie lakarzowi,ze jest problem,a on tego nie widzi?na moje jest to jakis pseudolekarz.
kakakarolinka nie zazdroszcze,jak wychodza zabki,to idzie zwariowac,a najgorsze ze nawet za bardzo nie mozna pomoc dziecku,jedynie smarowac zabki zelem i dac gryzaka,ale i tak boli..ja tez mialam zeby pozno,krotko przed roczkiem i chcieli mi przecianac dziasla,ale jakos udalo sie,ze wyszly same.u was tez moze byc jeszcze kilka dni i znajdziesz zabek,a potem nastepny i beda sie zypac wszystkie na raz.

u nas dzisiaj cieplo,ale bez wiekszych upalow,taka pogode lubie,jak dzisiaj..:))bo w weekend to szlo zwariowac od tej goraczki.
 
ja mam wit D3 z Polski ale pediatra powiedział że jak tylko wyjdzie słońce to żeby przestać dawać i wychodzić często z małym. Tak oto robię. I wiem że nie może to być długo. Kupiłam też dziś krem dla dzieci z filtrem 40.
 
Witam sie.My wczoraj byliśmy na spacerku i na goscince.Jestem załamana po dzisiejszej wizycie u kardiologa.Synek ma jeszcze te szmery i ubytki za m-c na kontrole i jak jeszcze beda to za 2 lub 3 m-ce znowu operacja i beda zdejmowac ten banding i zalepiac te dziurki innym sposobem.Az sie rozpłakałam dzisiaj:-(
 
reklama
Witam sie.My wczoraj byliśmy na spacerku i na goscince.Jestem załamana po dzisiejszej wizycie u kardiologa.Synek ma jeszcze te szmery i ubytki za m-c na kontrole i jak jeszcze beda to za 2 lub 3 m-ce znowu operacja i beda zdejmowac ten banding i zalepiac te dziurki innym sposobem.Az sie rozpłakałam dzisiaj:-(

madzia,trzymam kciuki,zeby bylo wszystko dobrze.;-) a co twoj Bartus z serduszkiem?
 
Do góry