reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam synusia, bede miec synusia, chce miec synusia.

to my dla odmiany ciepły ale pochmurny dzień mieliśmy :tak: wreszcie bez kurtki :-pa mały tak ci daje sie we znaki?
powiem ci że brak ciepła słońca przez tak długi czas bardzo źle wpływa na samopoczucie i nastroje ... :dry: ja mam nadzieję ze zrobi się lada moment upalnie :-D
 
reklama
U nas pogoda straszna,pada zimno :-( do tego Ignaś przeziębiony i nie może spać :-(
Tatuś w pracy a ja już nie mam sił ;-(

nie zazdroszcze,przy tak malym dziecku czasami ciezko odpoczac i znalezc chwile dla siebie..na pocieszenie..dzieci szybko rosna i nim sie obejrzysz Ignas bedzie juz duzy.:tak: u nas tez pogoda niebardzo,nad ranem zaczelo padac i dopiero niedawno przestalo,ale mnie to akurat cieszy,bo ja z ta moja chora noga niebardzo moge teraz chodzic,a jak padalo to przynajmniej dzieciaki nie marudzily,zeby gdzies isc..ufff..

clio i jak po basenie?
 
Myślałam że mały będzie zmęczony i śpiący w brzuszku a rozrabia teraz jak w M2,
Woda ciepła, bąbelki bardzo zrelaksowana
 
zabawę hehe rozrabianie hihi :cool2:
jak wam niedziela mija? ja oczywiście pranie robię :-p a energii to mam ogrom :-)
powiedzcie mi nie ma chyba żadnych ograniczeń co do sex`u w ciąży :confused: uważać owszem ale nie ma limitów np. :-) piszcie o swoich doświadczeniach bo mój B mnie wykończy odmawianiem :-p i limitem raz na ...
 
O ile nie ma ku temu przeciwwskazań, to nie ma żadnych ograniczeń ;] My tam sobie nie żałowaliśmy wcześniej, bo ja wręcz nie mogłam się powstrzymać... teraz za to nie bardzo już mam na takie zabawy ochotę. Im większy brzuch tym gorzej, za dużo dolegliwości :(
 
hehe to dobrze SaSaSa :cool2::cool2::cool2:
a ja sie na spacer wybieram z moim B póki nie pada lodzika zjemy tochę ruchu na powietrzu nie zaszkodzi a szkoda pogody :cool2::cool2::cool2:
 
cześć dziewczyny.
U nas się właśnie pogoda zapsuła i po słońcu a miałam się opalać:wściekła/y:
Młody w nocy znów szalał w nocy o 3 wstał i do zabawy koniec spania. Już mnie to wykańcza żeby on choć pół minuty wysiedział a on wstaje siada turla się wstaję siada turla się i tak non stop już na głowę dostaję uff. Koleżanka była ostatnio z takim grzecznym dzieciątkiem w wieku Maksa i stwierdziła u niego małe adhd:-). Dlaczego mnie to spotkało się zastanawiam? a w brzuchu był taki grzeczniutki... już się nie mogę doczekać kiedy go na jakieś zajęcia sportowe dla upustu energii zapiszę.:-DA póki co od jutra codziennie basen po południu może go to choć troszkę zmęczy. Bo tak dalej nie damy rady ani nie śpi ani nie je bo nie ma czasu na takie rzeczy? ech wyżalona, odmeldowana idę na obiad:-)
 
kakakarolina kazde dziecko jest inne.moje tez nie mogly usiedziec 5 min,spokojnie.kazdy mi mowil,ze mam sie cieszyc bo to oznacza ,ze dziecko jest zdrowe.tylko chore dzieci sa spokojne.ale ty teraz masz na prawde urwanie glowy,bo to taki wiek,ze wszedzie go pelno i oczy naokolo glowy trzeba miec.jeszcze troche i bedziesz miala troche wiecej luzu..duzo sily ci zycze :))

clio jak nie ma przeciwwskazan i ty czujesz sie dobrze,ze spokojnie mozecie sie @!! ja z cora to jeszcze kilka godzin przed porodem mojego mezowego meczylam,z synem niestety juz nie moglismy tak szalec,bo ciaza byla zagrozona.:( ale jak ty czujesz ,ze jest wszystko o k,to spokojnie,korzystaj jeszcze poki male w brzuchu,bo pozniej nie wiem czy wszystkim,ale mi np.po porodzie to juz tak bardzo sie nie chcialo,zmeczenie i strach (trauma po porodzie),ze znowu moge byc w ciazy,hamowaly mnie.dopiero po jakims czasie wrocilam do formy :))

a ja dzisiaj siedze w domciu,bo z ta moja noga jeszcze ciezko mi chodzic,ale po obiadku tata sie zglosil na ochotnika ,ze wezmie lobuzy i gdzies pojda,poki co na razie nie pada.
 
reklama
u nas też po grzmiało popadało ale i tak mam dobry dzień :-)
mam plany na wieczór po waszych odpowiedziach hihi :-D
zrobiłam sobie pedicure póki jeszcze jestem na tyle sprawna żeby siedzieć po turecku i tam podzióbać :sorry2: wogóle tak sobie paznokcie i skórki odbarwiłam po środku do dezynfekcji narzędzi w pracy że mam żółto-pomarańczowe :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wrr ... muszę cos z tym zrobić oliwka odżywka i moczenie eh ja to potrafię a za 19 dni ślub ... :sorry2:
 
Do góry