reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam synusia, bede miec synusia, chce miec synusia.

witam.
dziękuję bardzo.
Powiedzieli że nie na 100 % ale raczej będziemy mieli córeczkę. Przekonamy się za pare dni lub tygodni. Ja już się nie mogę doczekać i chciaabym tulić dzidzię i nie wstawać tyle razy w nocy na siku :-) wiem że trzeba będzie karmić ale dzidzia pewnie i tak będzie spać z nami przez pare pierwszych tyg a zamierzam karmić piersią więc nie trzeba będzie wstawać i biegać. Pozatym już mam dosyć swojego ociężałego, grubego i niezdarnego ciała :angry:
Ja chcę znowu móc chodzić szybciej i bez zadyszki, i ważyć tyle co przed ciążami!
 
reklama
Oj ciężko chodzić z takim brzuchem, ciężko. Ja 20kg przytyłam w ciąży, ale szybko zgubiłam to, bo dwa miesiące po urodzeniu juz ważyłam normalnie. Dużo się nie starałam, ale miałam bardzo dużąąąą motywację bo 4miesiące po urodzeniu dziecka ślub mieliśmy :-)
Jak już będziesz dobrze się czuła to pokaż nam swoje maleństwo :-):tak:
 
ja chce juzzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!! siedze i mysle co tu zrobic, bujam sie na fotelu chodze na spacery i nic! termin jutro....
dam znac oczywiscie, a te tel od znajomych i rodziny są dołujące bo przeciez ja chce urodzic a niektórzy jakby z pretensjami "no jeszcze nie urodziłaś?" aaaaa!!!
 
Iwonka spokojnie,malenstwo samo zadecyduje kiedy jest czas ;-),ja wiem,ze tak koncowka jest najgorsza i jeszcze te tel,grrr nie przejmuj sie kcohana,albo napisz wszystkim,zeby cie nie meczyli,ze jak urodzisz to dasz znac ;-)
i fajnie,ze bedzie dziewczynka,bedziesz miala parke :-),moja ksiezniczka urodzila sie tydzien po terminie :blink:
 
reklama
czesc. ja tylko na chwilke.
Emilia urodziła sie SN 30.11.11 o 21.56 i wazyła 4.700
dopiero dotarłysmy do domu dzis wiec odezwe sie jak sie ogarne.

:-):-):-) OGROMNE GRATULACJE KOCHANA !!!!!!,jaka duza :szok:jak sie ogarniesz to wpadnij i napisz wszystko ;-)..ale fajnie wam sie udalo..macie parke,super !!!!:tak:;-),jeszcze raz gratuluje i zycze wszystkiego dobrego dla ciebie i malutkiej ;-)
buzka :-)
 
Do góry