reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam apetyt....przepisy dla mam karmiących i nie tylko :)

ja w moim kraju takiego syropu nie dostane niestety:-(ale herbata z mlekiem i miodem pomaga...


jak sie obiadlam tym kurczakiem to nie jestem glodna do tej pory:-D pychaaaaaaaa
 
reklama
O tak Madline, świeży, pachnący chleb z masłem, z chrupiącą skórką... mmm... Grubo masła...

Kamcia daj trochę skórki z kurczaka, zjem chętnie zaraz po kisielku :-);-)

Edit: pączki też dzisiaj zaliczyłam, zaraz po mielonych na obiad... Takie malutkie, z serem :-)
 
Ostatnia edycja:
Zkończe dzien ciastkami francuskimi z czekolada , które wlasnie mi psiapsiułka przywiozła.
Pilam wode z cytryna i dalam 5 kropelek amolu do tego odrazu lepiej mi sie oddycha.
:-):-)
 
No i zaczęły się przeplatańce... ogórkowa, po niej dwie kanapki z nutellą, po kanapkach chipsy (musiałam), na koniec danio, to wszystko popite mineralną gazowaną (też musiałam)... A potem jeszcze konsumpcja TZ... :-)

Ups, sorki, to nie o jedzeniu :p
 
Eeee słodkie generalnie nie jest w modzie u mnie :p

Musi być na ostro. Dzisiaj na kolację poszły kanapki z twarogiem, pomidorem, górą szczypiorku i posypane grubo pieprzem, solą i papryką słodką. Mniam. Turlam się po 3 kanapkach. Dla mnie to mega ilość.
 
a ja na początku jadłam (jeszcze zanim sie dowiedziałam o ciąży) bółki z dżemem i polędwicą a teraz jem normalnie :) kurcze ale Wy macie już fajnie 6 -7 tydzień a u mnie dopiero 3
 
A mnie cały czas odrzuca od jedzenia i , co gorsze, od picia też...
ale stale coś wcinam, bo mdłości zajadam i pomaga. No, ale nie mam apetytu, ale jak już zacznę jeść, to aż mi się uszy trzęsą hahaha
 
reklama
Do góry