reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam apetyt....przepisy dla mam karmiących i nie tylko :)

reklama
ech skończyła mi się :( ale teściowa kupiła więcej :) więc wieczorkiem dostanę dostawę kapusty:p

Ja po kapuście miałam mega zgagę w pierwszej ciąży i do tej pory jakoś nie przepadam. Ale zamieniłam na ogórki konserwowe :-)
U mnie na przemian raz słodkie-raz kwaśne i tak cały dzień... Też muszę coś jeść, bo zaraz wymiotować mi się chce bleee
mam bardzo dużo zachcianek i mój mężuś powiedział, że nie będzie latać, bo on myślał, że będzie jak z Wikim - jedna sucha bułka na cały dzień :baffled:
Powróciłam też do płatków kukurydzianych, bo są lekkostrawne i szybko można się nimi najeść ale na chwilę...
 
a ja od poniedziałku mam takie mdłości masakryczne
nawet na kawę mnie odrzuca, ja taki kawosz a tu proszę....

dzisiaj wstałam, tylko otworzyłam lodówkę i bach.....
Moj mąż śmieje się że niezłą imprezę musiał mały/mała zrobić że mnie tak wzięło :)
 
paulqa24 a jak mam się dowiedzieć czy jest pasteryzowany ???
kupuję taki wiesz na wagę, na metce jest tylko nazwa i cena
zapytam możę Pani w sklepie ale czy ona będzie to wiedziała ?????
 
U mnie na topie jest kapusta kwaszona :) ojj mogę się zajadać.Chyba z pół kilo już zjadłam :p

To mój dzisiejszy obiad :-) Plus do kapusty ziemniaki z masłem i rybaaaaa :-)
Jeść, jeść, jeść.

Marylko czas leci bardzo szybko, zanim się obejrzysz będziesz miała duży brzuszek i lustrzycę ciążową ;-) I wygląda na to, że razem z Mamą zamykacie sezon majówek ;-)
 
reklama
Zanka pani która kroi ser ma też taki duży i tam jest skład zawsze podany. Można jeść dowolny ser byle z mleka pasteryzowanego.
I uważajcie co koło czego kładziecie w lodówce, szczególnie surowe mięsko.
 
Do góry