reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mam apetyt....przepisy dla mam karmiących i nie tylko :)

A dla mnie pomelo jest genialne, zero zgagi co wydawałoby sie nie możliwe ;) Ważne aby je dobrze "wyłuskiwać" wtedy jest pyszne !
 
reklama
Ja też wczoraj kupiłam sobie pomelo bo ani ja ani mój M nie jedliśmy nigdy. Może to i dobre bo nawet mój psiak z chęcią zajadał, ale zabawy z tym.... więc wolę sobie kupić coś mniej zajmującego:)
 
Chyba sama skoczę dzisiaj do Biedrony i kupię bo nigdy tego nie jadłam a bardzo jestem ciekawa. Normalne grejpfruty lubię wiec ten pewnie też mi podejdzie.
 
a ja wlasnie lubie bawic sie z obieraniem pomela, tyle obierania a ile radosci potem z jedzenia, chociaz moj maz mnie wkurza, bo ja siedze pol godz obieram a ten sie zakradnie i powyjada te obrane juz ;)
 
Kurcze pomelo już kilka dni leży i czeka na swoją kolej ;-) ale tym skubaniem mnie zaintrygowałyście i dzisiaj wieczorem jak mąż wróci zabieramy się za niego. ;-):-D
 
Znaczy wy to obieracie jak pomarańczę? Ja grejpfruta przekrawam na pół i łyżeczką wyjadam. Czasami przydałyby się okulary ochronne bo lubi prysnąć w oko.
 
hihihi ile osób tu zajada się pomelo;):):)mniam mniam - mój ulubiony owoc na ten czas;)
Ja jem tak, że obieram sobei spokojnie na cząstki, potem te cząstki obieram z tych białych ochronek - bardzo ładnie schodzą i zostaje sam miąż - bez pryskania w oczka;)
mniam mnia i sie tym zaaajadam;)))
 
reklama
salsera- w Duka są specjalne łyżeczki do jedzenia grejpfrutów- takie ze sciętym czubkiem, jak nóż tylko z ząbkami po obu stronach.Znacznie lepiej się taką łyżeczką wykrawa cząstki i nie pryska tak bardzo.

Co do pomelo, to oczywiście zjadłam już jednego w weekend, ale wolę mandarynki, są bardziej aromatyczne.Mniam:)
 
Do góry