reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Hej.
Byłam w poniedziałek u lekarza. Niestety nie mojego bo mój na urlopie...

Nowy lekarz...jakiś straszny optymista jak dla mnie...
Moje wyniki super, "do menopauzy daleko,nie widać jej na horyzoncie". (robiłam ponownie fsh,lh i estradiol). Wynik M średnie ale "większość ma takie". Ważna ilość i ruch. Morfologia tak bardzo się nie przejmować...
No i zdecydowałam się na kolejną iui.
Znów clo 3-7 dc po 2 tab. I będę znów przeżywać czy urosną po dobrej stronie...

Jakoś jednak mój dr lepiej tłumaczył i w ogóle...teraz jakaś mega szybka ta wizyta...
Acha-torbieli nie ma. Chociaż to.
Miałam wypytać mojego gina o mnóstwo rzeczy...a tu jakoś tak -badanie,recepta,rzut oka na wyniki i następna...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
cześć dziewczyny trochę się nie odzywałam ale robiłam badania na AMH rezerwę jajnikową i wyszło mi 0,88 jak myślicie jest jakaś szansa czy mój czas się skończył? w kwietniu kończę 41 lat
To nie jest tak że automatycznie koniec. Po prostu już jest mniej czasu. I to jest logiczne w naszym wieku...
Wiem że sporo dziewczyn jeszcze przed 30 ma takie amh...i to jest dramat.
U nas naturalna kolej rzeczy...

Cardamon a przypomnisz jakie masz badania i ew.wykryte problemy? Dziecko nr 1 czy kolejne?

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To nie jest tak że automatycznie koniec. Po prostu już jest mniej czasu. I to jest logiczne w naszym wieku...
Wiem że sporo dziewczyn jeszcze przed 30 ma takie amh...i to jest dramat.
U nas naturalna kolej rzeczy...

Cardamon a przypomnisz jakie masz badania i ew.wykryte problemy? Dziecko nr 1 czy kolejne?

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Witam
Już mam córkę 13 lat ale z pierwszego małżeństwa, w drugim związku w styczniu poronienie w 7 tc (serduszko przestało bić i zabieg łyżeczkowania) mam niedoczynność tarczycy biorę euthyrox 25 wyniki teraz mam: TSH -1,81, FT4 -15,51, FT3 - 3,92, wykryto mi mutację leiden i biorę acard pewnie dlatego to poronienie było no i AMH- 0,88 no i staramy się od 4 miesięcy i nic nie idzie
 
Witam
Już mam córkę 13 lat ale z pierwszego małżeństwa, w drugim związku w styczniu poronienie w 7 tc (serduszko przestało bić i zabieg łyżeczkowania) mam niedoczynność tarczycy biorę euthyrox 25 wyniki teraz mam: TSH -1,81, FT4 -15,51, FT3 - 3,92, wykryto mi mutację leiden i biorę acard pewnie dlatego to poronienie było no i AMH- 0,88 no i staramy się od 4 miesięcy i nic nie idzie
Mutacja rzeczywiście mogła mieć wpływ.
A masz owulacje? W każdym cyklu?
Jak wyniki nasienia?


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mutacja rzeczywiście mogła mieć wpływ.
A masz owulacje? W każdym cyklu?
Jak wyniki nasienia?


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie nie wiem bo dopiero zaczynam się diagnozować, śluz płodny mam w każdym cyklu ale czy owulacja jest to nie mam pojęcia, nasienia nie sprawdzaliśmy jeszcze, na razie kazałam swojemu M łykać Androvit plus tak na wszelki wypadek :) łyka 3 dzień:)
 
No właśnie nie wiem bo dopiero zaczynam się diagnozować, śluz płodny mam w każdym cyklu ale czy owulacja jest to nie mam pojęcia, nasienia nie sprawdzaliśmy jeszcze, na razie kazałam swojemu M łykać Androvit plus tak na wszelki wypadek :) łyka 3 dzień:)
w tamtym roku od razu zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu starania się (no ale to poronienie było w 7 tc:( nie myślałam, że tym razem będzie problem a tu 4 m-c i nic się nie dzieje
 
reklama
No właśnie nie wiem bo dopiero zaczynam się diagnozować, śluz płodny mam w każdym cyklu ale czy owulacja jest to nie mam pojęcia, nasienia nie sprawdzaliśmy jeszcze, na razie kazałam swojemu M łykać Androvit plus tak na wszelki wypadek :) łyka 3 dzień:)
Androvit ma słaby skład....
Zróbcie najpierw badania.
A na poronienie jakość nasienia również może mieć wpływ...czasem zapladniaja też wadliwe plemniki

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry