reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Dziewczyny Antos juz jest ze mną. 3600/55 długi 10 pkt w skali Apgara.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Gratulacje! Odpoczywaj teraz i czekamy na zdjęcie Antosia[emoji7]


atdc9vvjktz16vlw.png
 
reklama
Ja wiem wszystko dokładnie, bo monitoruję cykl. W tym nawet chyba co do godziny jestem w stanie określić owulację...i co z tego jak efekt jest żaden :)
Myślę, że tak jak poprzednio u Ciebie więcej szans na ciążę niż u mnie :D powodzenia!

Aniu [emoji17]
Bardzo bym chciała moc Ci napisać nie martw się jeszcze cykl dwa i będzie ciąża ale sama widzisz jakie czasem to skomplikowane [emoji17]
Niemniej bardzo, bardzo mocno Ci kibicuje i wciąż trzymam kciuki [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


atdc9vvjktz16vlw.png
 
Chrzaszczyk nie moge sie doczekac czerwca[emoji7]
Gratulacje!!! Slodziutki
Czerwiec to świetny miesiąc na rodzenie. Mój starszy syn juz teraz prawie 6 latek przyszedł na świat na początku czerwca. Super czas na spacery. Nie ma dylematu jak ubierać takiego maluszka. Czas tak zleci, że nawet się dobrze nie ogarniesz, a tutaj już termin tuż tuz[emoji4] Wszystkiego dobrego dla Ciebie.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój słodki Antoś
1517755573-1b810048c463cf0b-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Śliczny chłopczyk, jeszcze raz gratuluję :biggrin2:.


Ja się próbuję nastroić pozytywnie do inseminacji, która czeka mnie za jakieś 22 - 23 dni. Chociaż i cicha nadzieja jest, że może nie będzie potrzebna, ale nadzieję to ja taką mam od 18 miesięcy :huh:
 
Do góry