reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Witajcie!
W marcu skończę 40 lat, mam troje dzieci tu: 19 latka i córki: 17 i 12letnią. W czerwcu straciłam maleństwo w 8 tygodniu ciąży.
Od tamtej pory miałam problemy ze zdrowiem, badania, szpital itd.
Ale podczas ostatniej wizyty gin nam dał zielone światło.
Z jednej strony cieszymy się z drugiej jesteśmy przerażeni.
Mąż twierdzi, że jesteśmy za starzy, gin mówi, że podejmie się, ale z każdym rokiem jest trudniej i to w zasadzie ostatni dzwonek na decyzję.
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie.
 
reklama
Witajcie!
W marcu skończę 40 lat, mam troje dzieci tu: 19 latka i córki: 17 i 12letnią. W czerwcu straciłam maleństwo w 8 tygodniu ciąży.
Od tamtej pory miałam problemy ze zdrowiem, badania, szpital itd.
Ale podczas ostatniej wizyty gin nam dał zielone światło.
Z jednej strony cieszymy się z drugiej jesteśmy przerażeni.
Mąż twierdzi, że jesteśmy za starzy, gin mówi, że podejmie się, ale z każdym rokiem jest trudniej i to w zasadzie ostatni dzwonek na decyzję.
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie.
Witaj wśród nas ja podobnie jak Ty mam troje dzieci 18, 16, 8 w lipcu moja ciąża obumarla 8 tc. Bylam po zabiegu bylo ciężko jednak zdecydowalismy sie z mezem w drugim cyklu starań udało się i to juz 11tc. Za starzy też przeszlismy tem dylemat ale bardzo pragnęła m tego dzidziusia. Mam 41l. Tak wiec jak sie decydowac to teraz. Życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki:p
 
Ech...chciałabym się chociaż jednego dziecka doczekać. Pozytywnie zazdroszczę Wam tylu pociech[emoji4]

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oby już nie przylazła [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


atdc9vvjktz16vlw.png
Kochana serio w to wierzysz? ;)
Ja już nie mam siły na złudzenia...
 
Witajcie!
W marcu skończę 40 lat, mam troje dzieci tu: 19 latka i córki: 17 i 12letnią. W czerwcu straciłam maleństwo w 8 tygodniu ciąży.
Od tamtej pory miałam problemy ze zdrowiem, badania, szpital itd.
Ale podczas ostatniej wizyty gin nam dał zielone światło.
Z jednej strony cieszymy się z drugiej jesteśmy przerażeni.
Mąż twierdzi, że jesteśmy za starzy, gin mówi, że podejmie się, ale z każdym rokiem jest trudniej i to w zasadzie ostatni dzwonek na decyzję.
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie.
Oby Wam się udało! :)
 
Witajcie!
W marcu skończę 40 lat, mam troje dzieci tu: 19 latka i córki: 17 i 12letnią. W czerwcu straciłam maleństwo w 8 tygodniu ciąży.
Od tamtej pory miałam problemy ze zdrowiem, badania, szpital itd.
Ale podczas ostatniej wizyty gin nam dał zielone światło.
Z jednej strony cieszymy się z drugiej jesteśmy przerażeni.
Mąż twierdzi, że jesteśmy za starzy, gin mówi, że podejmie się, ale z każdym rokiem jest trudniej i to w zasadzie ostatni dzwonek na decyzję.
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie.

Witaj, rozgość się!
Lęk będzie już zawsze, niestety, ale te dobre emocje przyćmią wszystko
Krótkich starań [emoji1307]

Ech...chciałabym się chociaż jednego dziecka doczekać. Pozytywnie zazdroszczę Wam tylu pociech[emoji4]

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom

Wierzę, że wkrótce i na Ciebie przyjdzie pora [emoji1307][emoji1307][emoji1307]

Kochana serio w to wierzysz? ;)
Ja już nie mam siły na złudzenia...
Kochanie, z całych sił wierzę i trzymam kciuki wciąż [emoji1307]

U nas cykl pokićkany, owu miała byc 30. Testy mega słabe wychodziły, dziś mocniejsze, ale nadal słabe. Już sama nie wiem czy przeoczyłam, czy dopiero będzie [emoji848]
Brzuch mnie boli, jajnik prawy rwie jak diabli. Temp wczoraj skoczyła, wiec może to już?
1517603517-81ba41770ac78bff-aaaaaa.jpeg






atdc9vvjktz16vlw.png
 
Witaj, rozgość się!
Lęk będzie już zawsze, niestety, ale te dobre emocje przyćmią wszystko
Krótkich starań [emoji1307]



Wierzę, że wkrótce i na Ciebie przyjdzie pora [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Kochanie, z całych sił wierzę i trzymam kciuki wciąż [emoji1307]

U nas cykl pokićkany, owu miała byc 30. Testy mega słabe wychodziły, dziś mocniejsze, ale nadal słabe. Już sama nie wiem czy przeoczyłam, czy dopiero będzie [emoji848]
Brzuch mnie boli, jajnik prawy rwie jak diabli. Temp wczoraj skoczyła, wiec może to już?
1517603517-81ba41770ac78bff-aaaaaa.jpeg






atdc9vvjktz16vlw.png
Ja wiem wszystko dokładnie, bo monitoruję cykl. W tym nawet chyba co do godziny jestem w stanie określić owulację...i co z tego jak efekt jest żaden :)
Myślę, że tak jak poprzednio u Ciebie więcej szans na ciążę niż u mnie :D powodzenia!
 
reklama
Do góry