reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Dziewczynki melduje tylko, że mam już wyznaczony termin cc. Do szpitala idę 31 stycznia. Cesarka ustalona na 1 lutego ale jeśli lekarz prowadzący moja ciaze wyrobi się to moze rozwiążą ciaze 31 stycznia.
Pozdrawiam Was.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Powodzenia [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


atdc9vvjktz16vlw.png
 
reklama
Dziewczynki melduje tylko, że mam już wyznaczony termin cc. Do szpitala idę 31 stycznia. Cesarka ustalona na 1 lutego ale jeśli lekarz prowadzący moja ciaze wyrobi się to moze rozwiążą ciaze 31 stycznia.
Pozdrawiam Was.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki i powodzenia.
Dziewczynki melduje tylko, że mam już wyznaczony termin cc. Do szpitala idę 31 stycznia. Cesarka ustalona na 1 lutego ale jeśli lekarz prowadzący moja ciaze wyrobi się to moze rozwiążą ciaze 31 stycznia.
Pozdrawiam Was.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki powodzenia.
 
Zasmucona a co tam u Ciebie
Miło że pytasz u mnie dopiero 9 tc czuję się świetnie zapisalam sie na badania planetarne 16 luty chociaż jeszcze nie mam skierowania. Do lekarza chodzę prywatnie a do drugiego na fundusz. Muszę z jednego zrezygnować. Temu lekarzowi na nfz gdy powiedz ialam o skier na planetarne oburzyl się a ten prywatnie sam mi zaproponował zebym byla spokojniejsza. Oczywiscie w domu dzieciom jeszcze nic nie mowilam chociaż mlodszemu snilo sie że urodziłam mu blizniaki a starszy 18 l mowil że różnica miedzy rodzenstwem 16 to nienormalne. I jak im tu powiedzieć.
 
Miło że pytasz u mnie dopiero 9 tc czuję się świetnie zapisalam sie na badania planetarne 16 luty chociaż jeszcze nie mam skierowania. Do lekarza chodzę prywatnie a do drugiego na fundusz. Muszę z jednego zrezygnować. Temu lekarzowi na nfz gdy powiedz ialam o skier na planetarne oburzyl się a ten prywatnie sam mi zaproponował zebym byla spokojniejsza. Oczywiscie w domu dzieciom jeszcze nic nie mowilam chociaż mlodszemu snilo sie że urodziłam mu blizniaki a starszy 18 l mowil że różnica miedzy rodzenstwem 16 to nienormalne. I jak im tu powiedzieć.
Będzie dobrze :) muszą to zaakceptować i tyle ;)
 
Miło że pytasz u mnie dopiero 9 tc czuję się świetnie zapisalam sie na badania planetarne 16 luty chociaż jeszcze nie mam skierowania. Do lekarza chodzę prywatnie a do drugiego na fundusz. Muszę z jednego zrezygnować. Temu lekarzowi na nfz gdy powiedz ialam o skier na planetarne oburzyl się a ten prywatnie sam mi zaproponował zebym byla spokojniejsza. Oczywiscie w domu dzieciom jeszcze nic nie mowilam chociaż mlodszemu snilo sie że urodziłam mu blizniaki a starszy 18 l mowil że różnica miedzy rodzenstwem 16 to nienormalne. I jak im tu powiedzieć.
Nie przejmuj się takim gadaniem. Między moja córka a najmłodszym synem jest 16 lat różnicy. Jak przyjedzie do domu, bo już z nami nie mieszka to odrazu go woła do wycmokania. On też za nią tęskni jak długo jej nie widzi.
O jakich badaniach prenatalnych mówisz na,które się zapisałaś?
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.
Będzie dobrze :) muszą to zaakceptować i tyle ;)


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie przejmuj się takim gadaniem. Między moja córka a najmłodszym synem jest 16 lat różnicy. Jak przyjedzie do domu, bo już z nami nie mieszka to odrazu go woła do wycmokania. On też za nią tęskni jak długo jej nie widzi.
O jakich badaniach prenatalnych mówisz na,które się zapisałaś?
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.



Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Ty robilas pappa czy nifty?

Mozliwe pisalas;)
Jak sie czujesz ? Stres? Ja emocje juz tez mimo ze to 17+3
 
Ty robilas pappa czy nifty?

Mozliwe pisalas;)
Jak sie czujesz ? Stres? Ja emocje juz tez mimo ze to 17+3
Nifty. Lekarz opowiadał mi o swojej pacjentce, która tydzień przed moja wizyta miała niestety usunięta ciaze. Zrobiła pappa, a wiadomo to tylko statystyka. Wynik był ok. Nie miała wsazań do dalszej diagnostyki. Coś ją tknęło i zrobiła dodatkowo Nifty. Wynik nie był pomyślny. Wykazał zespół Patau. Dziecko nie miałoby szans. Pappa to statystyka, a Nifty bada osocze matki, które zawiera materiał genetyczny dziecka. Wyniki były szybko... kilka dni. Przy okazji poznałam płeć. Dało mi to spokój.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nifty. Lekarz opowiadał mi o swojej pacjentce, która tydzień przed moja wizyta miała niestety usunięta ciaze. Zrobiła pappa, a wiadomo to tylko statystyka. Wynik był ok. Nie miała wsazań do dalszej diagnostyki. Coś ją tknęło i zrobiła dodatkowo Nifty. Wynik nie był pomyślny. Wykazał zespół Patau. Dziecko nie miałoby szans. Pappa to statystyka, a Nifty bada osocze matki, które zawiera materiał genetyczny dziecka. Wyniki były szybko... kilka dni. Przy okazji poznałam płeć. Dało mi to spokój.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Ahh wiem kochana cos o tym ,,,,
Nifty daja prawde 99% pappa 80%
Znajoma zrobila pappa i wyniki ok cala ciaza wzor sn zaczela skonczyla cc bo dzidzi nie mial sil parcia, od raxu bylo nie tak bo nic nie plakal;(, zrobili badania wyszlo syndrome pws;( a pappa wszy ok !!!! Jest kaleka cale zycie bo nie ma lekarstwa na pws , ona zaluje ze nie zribila bo choc mogli sie w ciazy psychiczne przygotowac

Nie robilam pappa ani razu tylko nifty no i fakt plec mozna poznac huh
1516697814-e5e9960c26b19a65-aaaaaa.jpeg

Dwa razy nifty nas nie zawiodly

Oczywiscie to nie tak ze pappa zawsze klamie , wiele jest par co robi tylko usg prenatalne bez pappa i dzieci najlepsze w klasie
Ja to raczej panikara i wole zyc spokojnie badanie nie tanie ale dla mnie warto na moj spokoj i przygotowanie przywitania mojego synka tym razem
 
reklama
Nie przejmuj się takim gadaniem. Między moja córka a najmłodszym synem jest 16 lat różnicy. Jak przyjedzie do domu, bo już z nami nie mieszka to odrazu go woła do wycmokania. On też za nią tęskni jak długo jej nie widzi.
O jakich badaniach prenatalnych mówisz na,które się zapisałaś?
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.



Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Na takie zwykle usg genetyczne test pappa nie straszcie mnie ze to nie jest az tak wiadygodne lekarka mojego syna z poradni genetycznej mowila mi że na fty opiera sie na tych badaniach. I doradzila mi żebym moze jak sie boje zdecydowala na aminopunkcje. Prawdopodobnie to nie jest takie niebezpieczne dla dziecka. Tak czy siak kochane dawniej gdy czlowiek nie miał takiego dostepu do internetu to był spokojniejszy. Wszystkie trzy ciąże wczesnkejsze przeszlam spokojnie nie myśląc czy dzidzia bedzie zdrowa czy nie. A teraz szaleje. Serce sie kraje gdy sie widzi mlode dziewczyny w ciąży pijace piwko i palace papieroski one sie wcale nia przejmują.
 
Do góry