reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowy rozwój miesiąc po mięsiącu - czyli co już potrafię ... :)

o gag ma racje ... Madzik ubierzesz jak harcerza do tego pakowanie dasz puszkę i jeszcze na jakies zabawki zarobi ... a co!! :-D:-D:-D Przedsiębiorczości trzeba uczyć od początku :-D
 
reklama
Gratuluję postępów :-):-)

Lepi jeszcze ci to mama uszami wyjdzie ;-) Jagódka mówi mama świadomie od kilku dni i już momentami...:eek:
 
Maja Córeczka tatusia :-D:-DU nas też pojawiło się świadome "mama" chyba, bo jest używane tylko i wyłącznie jak:
1. chce spać i chce pocysiać
2. tata bierze mnie na ręce, akurat jak ja chce żuć kabel
3. chce jesc
4. przypełzam pod nogi mamy wspinam sie i chce na rece.
Wszystko zazwyczaj jest w tonie mocno żałosnym, płaczliwym naglącym i manipulacyjnym :p
 
świadome "mama" chyba, bo jest używane tylko i wyłącznie jak:
1. chce spać i chce pocysiać
2. tata bierze mnie na ręce, akurat jak ja chce żuć kabel
3. chce jesc
4. przypełzam pod nogi mamy wspinam sie i chce na rece.
Wszystko zazwyczaj jest w tonie mocno żałosnym, płaczliwym naglącym i manipulacyjnym :p
:-D:-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: ...i manipulacyjnym! - ot co! :laugh2:
 
reklama
Wszystko zazwyczaj jest w tonie mocno żałosnym, płaczliwym naglącym i manipulacyjnym :p


:confused2: to o mama Jagody było :confused2:
 
Do góry