reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

No chyba w tych leżaczkach, o których już kiedyś gadałyśmy, tak? można w nim przenosić dzieciaczka z miejsca na miejsce?
 
reklama
Wiesz Bazylia leżaczek miałam i uzyłam 2 razy ogólnie są do d**** lepszy okazał sie fotelik samochodowy... a leżaczek w zasadzie nowy sprzedałam... takie maluchy są za małe na leżaczki... Ja miałam Tako... może któraś miała jakiś inny i okazał sie praktyczny... (któraś czyli Zebrra albo Marika ;-) )
 
bazylia - dzięki za kontakt, dodałam sobie tego sprzedawcę do ulubionych :)

Nasze maleństwo będzie spało z nami w sypialni, aby zmieścić łóżeczko musimy oddać jeden telewizor moim rodzicom, po 1-2 latach razem z mężem przeniesiemy sie do dużego pokoju, komputer z ogromnym biurkiem wylądują w pokoju maleństwa a tu gdzie teraz biurko wstawimy nasze łoże a dla dziecka kupimy wtedy większe łóżeczko i będzie miał wtedy własny pokój...jedynym minusem jest wejście z tego pokoju do łazienki :baffled:
 
Grubelku - któras z dziewczyn pisała, że nie wolno małego dziecka trzymać cały czas w foteliku samochodowym - chodzi o kręgosłup... a w jakiejś gazecie pisali, ze złą metodą jest usypianie dziecka w samochodzie własnie ze względu na profil fotelika

Co do leżaczka - to my chyba dostaniemy coś takiego:
http://www.allegro.pl/item178613766_lezaczek_hustawka_fisher_price_delux_3_w1_wys_12h.html

W nocy maluszek będzie spał w sypialni w łóżeczku, a w ciągu dnia w takim leżaczku:happy:
 
Grubelku dla mnie leaczek był rewelacyjny Maluch sobie w nim lezał, potem stopniowo coraz bardziej siedział, zawsze obok mnie, mogłam spokojnie robić obiad (stał na stole w kuchni) i się kąpać :) No, ale na normalne spanko dzidzia lądowała w łóżeczku, bo w leżaczku nie może spać (niezdrowo dla kręgosłupa). W czasie spania po prostu co chwilę do niej zaglądałam.. :)
 
Alkmena no tak trzymac nie mozna a jak ktoś jedzie z dzieckiem w podróż np 5 czy 6 godzin wiadomo że z przerwami ale jednak... poza tym ten fotelik hustawka też ma taki profil jak fotelik samochodowy - widać to na zdjęciu bokiem...

Zebrra a jakiej firmy uzywałas leżaczka ? Ja miałam Tako i wcale nie był wygodny.. :no: pasy za duze dla takiego malucha (tzn tak do ok5 - 6 miesięcy), pozycje albo za płaska przez co za płytki był albo za bardzo siedząca... Julka wcale w tym nie chciała siedzieć :wściekła/y: :no: Natomiast w foteliku samochodowym bardzo chetnie...
Od skończonego 5 m-ca mamy wysokie krzesełko ma 3 pozycje więc na początku miała ustawione na tej najbardziej "płaskiej"

I własie dlatego że ani fotelik wygodny ani leżaczek (jak dla mnie) chyba muszę wymyslić coś innego, hmmm pozostaje mi albo wózek albo naciągnięcie męża na koszyk...

Aśka wszystkie ciuszki śliczne i łóżeczko tylko dlaczego już rozłożone? :confused:
 
reklama
Grubelku! Wszystkie te ciuszki dostałam, to są rzeczy używane po moim braciszku (moja mama zaszczyciła nas rodzeństwem jak miała 42 lata) i się teraz doczekały. A z łóżeczkiem to taka historia: To był kojec, ale tata mój wynalazca- złota raczka przerobił to na łóżeczko i jest już nie do złożenia, aż do momentu w którym zechcę znowu kojec z tego zrobić.
A! Gdy urodził się mój brat - wszyscy w rodzinie bliższej i dalszej poszaleli z zakupami, więc nie zdążył nawet wielu rzeczy założyć (wiadomo-dzieci szybko rosną), więc mam mnóstwo nawet nie odpakowanych jeszcze ubranek. Zajęłam się ich odnową i co ładniejsze mam już poprane i poprasowane w komodzie, gdzie ledwo się mieszczą. Także ciuszków mam na pierwsze 3 miesiąca mnóstwo!!!!
 
Do góry