reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

Zebrra, czyli w łóżeczku Dzidzia ma spać zupełnie płasko, tak? (ewentualnie z podniesionym lekko materacykiem?) A kiedy dołożyć poduszkę?
Czy wspominany przez Was śpiworek do wózka to taki zwykły do spania, czy jakiś specjalny typ "wózkowy"?
 
reklama
Aha, ja mam fajny namiar na produkty Aventu - dużo taniej niż w sklepie. Na allegro mają nick "mybaby", w wawie można odebrać osobiście, kupiłam ręczny laktator za 120 pln, a w Mothercare taki sam widziałam za ok. 160...
 
Bazylia w takim wózku jest pewnie jakis materacyk... możesz goprzykryc pieluszka flanelową lub kupićprzescieradła z gumką, pod głowę wystarczy pieluszka tetrowa, a do przykrycia pieluszka flanelowa, kocyk zalezy od pogody jak zimno to cieplejszy kocyk albo rozek. A jesienią jak bedzie w spiworku to tez kocyk a pod głowę ja nie widze przeszkód zeby połozyc płaska poduszkę, tym bardziej że te z kompletów do wózka sa grubości złożonej pieluchy tetrowej no może dwóch... ale wiadomo kazdy ma inne zdanie...
 
A ja mam pytanko... Wszystkie pytacie o spanie w łózeczku... zamierzacie od poczatku kłaść Wasze dzidzie do łózeczka w ich pokoikach :confused: i zostawiać i tylko zaglądać ...bo ja to jakos tak nie bardzo. Znowu czaje sie na zakup kosza wiklinowego na kółkach żeby wozic dzidziusia ze soba po domku a na noc do sypialni zabierac... Czy może łózeczka w sypialni na poczatku bedziecie miały? a jak w ciągu dnia? może w wózku? tak tylko pytam, bo może mi któras cos podpowie i obejdzie sie bez molestowania męża o kolejny zakup... :zawstydzona/y:
 
Moje dziecię będzie spało w łózeczku w swoim pokoju, ale na początku planuję się do niej/niego wprowadzić, bo nie chcę zakłócać życia całej rodziny... A tak nakarmię w nocy u siebie w łóżku, przewinę i do łóżeczka :))
 
Mila poduszkę położyłam Wice jak miała coś koło 10-12 mcy...

A spiworki są różne musisz zobaczyć co Ci najbardziej odpowiada...czasem dziecko nie lubi śpiworka, wtedy kombinezon i kocyk...
 
My mamy tylko jeden pokój więc będzie on służył jako gościnny, naszą sypialnię i pokój dziecięcy :-D :-D :-D. I po kłopocie. A łożeczko będzie stało zaraz koło naszegołóżka, żeby w nocy było bliżej do wstawania.
 
Grubelku, to jest właśnie moja największa bolączka. Bo w naszej sypialni nie ma miejsca na dodatkowe łóżeczko, dlatego póki co wymyśliliśmy, że stanie ono w "dużym" pokoju, a na noc będziemy je taszczyć do sypialni (jak w niej stanie to zablokuje przejście, ale nie chcę maleńkiego dziecka zostawiać samego).
 
Wielkie dzięki, już chyba wiem wszystko, co chciałam wiedzieć.
A łóżeczko Maleństwa zamierzamy wstawić do własnej sypialni i spać w niej w trójeczkę przez ok. rok :-). Dopiero potem urządzimy Kruszynce własny pokój.
 
reklama
No tak... rozsadne dziewczyny... tylko ja jakas... łózeczko dostaniemy takie malutkie mniejsze niz 120x60 teśc ma je odnowic i mielismy je wstawić do sypialni... pełnowymiarowe już sie nie zmiesci, a Julka jeszcze w swoim spi... no a w ciagu dnia... tak sobie wymysliłam że w tym koszu by sobie spało i ze mna po całym domku się przemieszczało (tak jak Julka, było to bardzo wygodne). No bo co w ciągu dnia? W nocy maluchy spią z Wami w sypialniach (no albo w tym samym jednym pokoju... ;-) ), a w dzień...? no zalezy jak kto mieszka i jaki ma układ mieszkanka... gdzies musi leżec...
 
Do góry