reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

mila dobre pytanie...
jak wychodziłam ze szpitala to przy wejściu siedziały babcie(aż na samo wspomnienie mam ochotę je udusić) i były tak miłe że skomentowały mój brzuch-"jaki wielki, chyba jeszcze jedno dziecko tam jest" miałam ochotę tym dewotką powiedzieć że jak nie rodziły dzieci to pewnie nie wiedzą że taki brzuch zostaje....

Tak brzuch zostaje co najmniej taki jak w 6 mcu ciąży:szok: ja taki miałam i moje koleżanki też...ale była w szpitalu jedna wysoka-jak modelka laska która miała płaski brzuch po urodzeniu:szok: rzadki okaz:tak:
Brzuch się zmniejsza tak ok miesiąca (ja tak miałam) macica się powoli kurczy, skóra regeneruje-na to trzeba czasu:tak:

Można sobie wspomóc ściągającymi gaciami-czy pasem ale to też z umiarem bo to rozleniwia mięśnie brzucha:tak:
 
reklama
No Grubelku dość długo Ci się regenerował brzusio:) ja podaje termin tak miesiąc-góra dwa aby brzuch wrócił do takiego stanu nieprzypominającego ciąży-bo niestety w miesiąc do całkowitej płaskości nie wrócił -oj nie na to to trzeba dużo dużo więcej czasu nawet więcej jak 6 miesięcy:tak: bo to jest luksus tyjesz, rozciągasz się 9 miesięcy a smukła jak szparag po miesiącu-oj nie!
no i zaznaczam że zależy kto i jaką ma budowę, przemianę materii bo są dziewczyny które po 3 miesiącach włażą w swoje zgrabne jeansy:tak: ale to już genetyka:) popatrzcie jak wyglądają wasze mamy po dzieciach i przyrównajcie;-)
 
Marika, ja bym chyba skopała za taki tekst! A niech powiedziałyby to przy moim mężu... On potrafi niemal zabić słowami, jak ktoś mu się "zasłuży".

To poradźcie mi, kobietki, konkretnie: przed ciążą miałam M, teraz powoli przestaję się mieścić w L i muszę kupić XL :)szok::szok:). Jakie koszule kupić więc do szpitala i na czas zaraz po nim, już do karmienia?
 
Mila to kup XL i będą dobre teraz, a po porodzie też będziesz mogła spokojnie nosić, różnica między L a XL nie jhest taka duża, a bedziesz się czuła swobodniej...
 
Hihihi :-D :-D :-D Marika niestety po 6 miesiacach jak modelka nie wygladałam ale schudłam 20 kg od porodu... i byłam zadowolona ze swojego wyglądu a było to już lato... i jak sobie przypomnę styczeń kiedy kupowałam sobie spodnie pociążowe i stałam przed lustrem w przymierzalni :szok: :szok: :szok: WIELKI WIELORYB!!!! Ja utyłam 30 kg w ciązy więc uważam że i tak nieźle mi poszło z tym chudnięciem... a brzuch jak to mój mąż powiedział nie zdązył się wessać bo znowu zaszłam w ciąże... :laugh2: :laugh2: :laugh2: i pewnie juz tak płaski jak przed ciążami nigdy nie będzie... ;-)
 
Dziewczyny ja też muszę kupić koszulę ale nie wiem kiedy mam to zrobić :-(Normalnie mam takie problemy że szok :-D Normalnie bym się nie zastanawiała kiedy kupić koszulę hiihihihi A do tego muszę powoli szykować rzeczy do torby no i ... kupić torbę bo żadnej nie mam :-D:-D:-D:-D
 
Niusia ja pierwszy wózek kupiłam wielofunkcyjny z usztywniona torbą-nosidłem czyli jak piszesz 2w1, ale teraz to kupiłabym głęboki tak mi się jakos bardzo spodobały a jak dzidzia miałaby już 4 m-ce to taką spacerówkę z możliwościa rozłożenia na płasko czyl w zasadzie ten wielofunkcyjny... :-)

A teraz pochwalę się zakupkami... Wszystkich zdjęć nie wklejam, bo kupiłam wielkie podpachy :szok: , gatki, dwie butelki Aventu, wkładki laktacyjne, patyczki do uszu dla dzidzi, łapki-niedrapki i jeszcze jeden ręcznik z kapturkiem...
 
reklama
Grubelku no no no:) piekne zakupy-ale chyba zmałpowałaś od Zebrry i u tego samego sprzedawcy:laugh2::laugh2::laugh2::-p;-) ma ceny kuszące, jak bym potrafiła zrobić przelew to by konto już puste było hihihi
 
Do góry