reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

Hej.,:-)Kurcze ja to czytalam i slyszalam ze te wozki z wkladanymi nosidelkami co sie w nich dziecko tak wozi na pol lezaco to na dluzsza mete bardzo niezdrowe..;/...
znajoma mowila ze lekarz odradzal jej wozenia dziecka w takim wozku....
Dlatego nie wiem sama...
Ja tam kupilam Jane POwertack 360,matrix....i mam zamiar na plasko dzidzi wozic...boje sie o jego plecki......
a ten quinny buzz to super wozek heheh tylko niezle nowy kosztuje:DD:...jak patzrylam to caly zestaw wszytsko kompletnie to prawie 900 funtow:no:
 
reklama
AnaZ jestem w szoku:szok::szok::szok: £900:confused::confused:
Nowy buzz w mothercare, gondola, spacerowka i fotelik samochodowy kosztuje 550funtow, skad Ty wzielas taka kwote:confused:

Buziaczek Ja dalam za buzza £500(gondola,spacerowka,fotelik,spiworek,parasolka,torba na zakupy,folia przeciwdeszczowa)
A co do fotelikow, to moze byc uzywany aby niebyl wypadkowy, a z tymi atestami to moim zdaniem bzdura.

A jesli chodzi o takie wozki w ktorym niemozna dziecka na plasko wozic to rowniez slyszalam ze sa niezdrowe i lekarze ich nie polecaja, lepiej gdy dziecko lezy na plasko dlatego tez dobra jest gondola, a w takim foteliku plecki sa bardzo obciazone, mozna go uzytkowac max 2godz dziennie.

Kasiulec dziekuje:tak:
 
Hm wiesz co sprawdzilam jeszcze raz i troszke mniej niz zapamietalam ale i tak drogo a wiec tak"
sam wozek-330
carry cot-140
footmuff-40
car seat maxi cosi-100
maxi cosi base- 100
wychodzi wsumie eh 710funtow!!!...to i tak drozej niz Ty kupilas...
ale widzisz cos zle sobie policzyalam za pierwszym razem...moj blad:p
Sorki hehhhee... nom ale 700 to tez duzo..a te ceny to nie skad indziej tylko z katalogu mothercare!!! chyba ze ja jakis pzreterminowany mama:-D
Ja za swoj trzykolowiec tez 500 dalam:p
 
AnaZ ja nie bralam pod uwage podstawy, bo uwazam ze w moim przypadku to zbedne co daje nam 100mniej:tak:
Ja zaplacilam £500 bo nie kupowalam w mothercare tylko w innym duzym sklepie ktory jest na rynku 10lat i znajduje sie w pierwszej trojce z zaopatrzeniem dla dzieci nazywa sie "two left feet".
A taki zestaw jak Ty piszesz razem z base kosztuje u nich £540, w mothercare wypisalas £710 wiec £170mniej.
P.S kiedy kupowalas swoj wozeczek, jak bardziej Ci sie podoba quinny to moze mozesz jeszcze zamienic. Zazwyczaj jest 30dni na zwrot towaru.
 
Witam ;-)

Dziewczyny - Moze chodzilo wlasnie o to zeby nie byl powypadkowy..ale jakby byl powypadkowy to by bylo widac i chyba nikt by nie sprzedawal co nie?
Ja pytam o prawo w Anglii a nie w Pl czy gdzie indziej, ale i tak jest wszystko podobne lub takie samo wiec nie wiem juz sama - mniejsza z tym ja mam nowy i nie musze sie martwic :happy2:.

Tutaj w Anglii wszyscy nosza,woza dzieciaczki w tych wozkach/fotelikach i nie narzekaja skoro jest ich tak duzo, wszystko jest w pewnym stopniu dobre i w pewnym stopniu nie dobre.Ja tak uwazam, skoro dopuszczone sa takie wozeczki do sprzedazy tzn ze wcale nie sa takie zle.

Drogie sa te wozki bo sa najnowsze i dlatego. Ale Mi sie podobaja strasznie..a szczegolnie te zielone :tak:
 
Niusia 23... a to chyba ze tak::)aa nie bede juz nic zamieniac....moj wozio tez mi sie strasznie podoba...tez moge z niego miec spacerowke.glekoki i w samym nosiedlku wozic dzidzie....a kupilam niecaly miesiac temu.....
Dzis mialam manie kupowania pierdolek dla malenstwa hehhe w Disneyu przeceny:D
POzdrawiamy:)....
 
Hej hej Mamuśki!
Wczoraj dokupiłam sweterek na 62 cm bo młody nie ma nic cieplejszego w razie niepogody, same bodziaki na krótki rękaw i pajace. Sweterek jest uroczy ale nie wkleję fotki bo właśnie go uprałam i schnie :-).

Mój maż oczywiście zarzuca mi, że przesadzam z ubrankami, że rozpieszczam małego jescze zanim się urodził i.t.p. Ale mnie wpienił tym swoim gadaniem:wściekła/y::no::angry: jak dla niego to dziecko może spać owinięte szmatą byleby była czysta :crazy:w ogóle strasznie mi ostatnio działa na nerwy i nie mogę się doczekać już naszej kruszynki, wtedy tylko ona będzie moim oczkiem w głowie a pan mądraliński niech się troszczy o siebie :-D:-D:-D
 
Niusia miałam sprawdzić te pieluchy flanelowe czy są niewykończone z jednej strony, ale w sklepie ich nie znalazłam była tylko tetra. Tak czy siak sama muszę kupić ze 2 więc jak znajdę to dam znać co i jak ;-)
 
reklama
Kasiulec nie denerwuj sie, faceci juz tak maja, lubia ponarzekac ( po co, a na co) :-)
I oczywiscie dziekuje za pamiec o pieluchach:-) (jestem ciekawa jak to jest, bo ja kupowalam przez internet i niewiem czy mi wcisneli z odpadu czy takie juz sa).
 
Do góry