reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

reklama
Nie nie GRUBELKU to jest nazwa niemiecka:-D cos tam Kuchl..... chyba:-p
Ja jednak zostane przy sprawdzonym Lenorze:-):-):-) i Persilu !! A zauwazylas wogole, ze tu w sklepach nie ma w sumie proszkow dla maluszkow tak jak w Polsce ?? Tylko ten Persil... a w Polsce to zatrzesienie: Jepp, Dzidzius, Lovella itd...
Jak sie pytalam w sklepie czemu nie ma wyboru proszkow dla dzieci to mi sklepowa powiedziala, ze one nie schodza bo ten Persil tylko kupuja...:szok: :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Tu wogule ciezko jest cokolwiek kupic jeszcze nie spotkalam sie nigdzie z rozkiem co dla mnie jest dziwne:szok: A ten plyn to chyba Kuschelweich ale moglam sie pomyslic w pisaniu.W proszkach to nie ma wyboru:-(
 
DOSTAŁAM MEILA ŻE MOJA PARASOLKA I TORBA JUZ ZOSTAŁY WYSŁANE I BĘDA DO PIATKU NAJPÓŹNIEJ:-):-):-)

zbliża sie dzień matki i dzień dziecka:-p;-)

Krzysiowi zamówiłam wielka skrzynie klocków lego więc mam głowy;-):tak:

ale co kupić mamuśce???MACIE JAKIES POMYSŁY????:confused::confused::confused::baffled:
 
Mi zostalo tylko zadzwonic do mamy:-(
Ale w sumie nie mam pomyslu przewaznie wracajac do domu kupowalam perfumy i kwiaty.Ale moze cos praktycznego:confused: ciezko doradzic
 
Tylko na poczatek kup ten "Persil sensitive" z platkami mydlanymi:tak::tak:Super jest i nie uczuli napewno:-)Takie male paczki na ok.18 pran kupisz np. w "Schlekerze" czy "dm" :tak::tak:

mam pytanie zaznaczę że nie przeczytałam wszystkich postów tu na maluszkowych zakupach..nie mam teraz za bardzo czasu-ale to dla mnie ważne...ten sklep schlecker czy tam w Niemczech też on jest? tu ja mam 12 km odemnie ten sklep i kupuje tam żele pod prysznic-kupiłam wkładki laktacyjne,octowe płyny do wc i mycia kabiny-teraz pytanie czemu to jest takie tanie? czy to jest jakieś gorsze? niby mówi się że jak coś jest niemieckiego to jest porządne...ale i drogie niestety...w sumie ja nadal tam kupuje i jutro tez tam jadę;-) a pytam z ciekaości bo służą nam te rzeczy z tego sklepu.

A teraz coś o płynach, proszkach, kupiłam proszek w kartoniku 600gr "dzidziuś" jutro kupie jeszcze lovelę-ale płyn też kupiłam akurat wczoraj właśnie lenora sensitiv na obrazku matka z dzieckiem taki biały...bo nie mam innej koncepcji-nie pamiętam w czym płukałam oli rzeczy:confused: prałam na pewno w loveli..kurczę i czemu na tym płynie jest napisane płyn do zmiękczania tkanin a nie do płukania tkanin?? na każdym Lenorze jest tak napisane??
 
Ja mieszkam w Niemczech i Mariko powiem Ci ze tu to nie jest wcale tani sklep a towar z tego sklepu jest naprawde dobry.A co do Lenora to ja mam niebieskiego i tez tak pisze:-)
 
reklama
Marika- Schleker to jest niemiecki sklep. Nigdy nie bylam w polskiej filii i nie wiem czy towar jest ten sam co tutaj. Spotkalam sie np. z opiniami, ze niektore proszki lub plyny kupione w Niemczech sa lepsze niz te kupione w Polsce ale na wlasnej skorze o tym sie nie przekonalam.:eek: Co do jakosci to tu w Niemczech jak cos jest niedobre to ludzie poprostu tego nie kupia wiec nawet tansze produkty nie sa zle:-):-) Ja kupuje w tym sklepieniektore produkty i jestem zadowolona.

Generalnie- tu nie ma czegos takiego: jak tansze to musi byc gorsze.

Rossmann Online, Ihr Drogeriemarkt - beauty, wellness, parf
 
Do góry