reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

reklama
Hmmmm.... ja raczej nie odważyłabym się prać w Persilu i płukać w Lenorze... :no:
Ubranka dla Julki przed urodzeniem prałam w Jelpie i płukałam bez płynu, teraz piorę w Loveli i dla Julki i dla maluszka, ale bielizne dla maluszka prałam w Jelpie i tez nie płuczę w plynie. Z płynów dla dzieci znam tylko Jelp i płucze w nim ubranka Julki... maluszkowi wypłukałam tylko czesc ubranek (spodnie bluzy bluzki) a śpochy, kaftaniki, body i rampersy (czyli te letnie...) płukałam bez płynu....:-)

Kazdy robi jak uwaza:tak::tak:Ja mowie o Persilu i Lenorze "Sensitive" typowo przeznaczonych dla dzieci. Tu w Niemczech to zestaw porownywalny z polska np."Lovella" i bardzo polecany dlatego sie na niego zdecydowalam. Zreszta wiekszosc moich znajomych prala w tam zestawie rzeczy dla maluszkow i byli zadowoleni.
Oczywiscie nikogo nie namawiam- kazdy robi jak chce...
 
Ewo tam jest napisane od pierwszego miesiąca zycia czyli jak po skończonym czy od początku... bo na produktach dla niemowląt piszą "od pierwszego dnia zycia" z takimi przynajmniej sie spotkałam.... :confused:
 
Anulka standardowo plukanie w Lenorze teraz tez czasami go uzywam ale wole niebieski natomiast dla dziecka tylko sensitiv:tak: a proszek ? wlasnie mam z tym problem ale skoro polecasz Persil dla dzidzi to spoko bo ja w nim piore:-)
Tylko na poczatek kup ten "Persil sensitive" z platkami mydlanymi:tak::tak:Super jest i nie uczuli napewno:-)Takie male paczki na ok.18 pran kupisz np. w "Schlekerze" czy "dm" :tak::tak:
 
reklama
Do góry