reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

To ja wieczornie się chwalę zakupami... kupiłam poscielki do łóżeczka: 6-el w kotki, 2-el w jezyki i 2 przescieradła z gumką oczywiście równiez jasno zielone... :-)
 
reklama
Grubelku - pościel oczywiście od mamo-tato :-) Moim zdaniem robi chyba najlepsze... dla mnie pościel z drewexu wygląda marnie w porównaniu do jego pościeli :happy: bardzo ładne wzory wybrałaś :) Ja zamówiłam w weekend u niego:

10el. (księżyc na niebie)
4el. + falbana (kotek w zielonym łóżeczku):-)
3 prześcieradła frotte :)

mooże jutro dostanę :-)


Aaaaaa :-) Zapomniałam się pochwalić :) Kupiłam to "słynne" na naszym forum kimono z avonu na allegro za 16zł + wysyłka. Kilka osób ma je taniej :-)
 
Grubelku śliczna pościel!
Ile kompletów zamierzacie mieć? Ja narazie mam tylko ten jeden komplet 11-elementowy, myślałam żeby do tego doszyć pościel na kołderkę i na poduszkę. Wystarczy??
 
Witam! ja też jeszcze nie zastanawiałam się co będzie potrzebne do szpitala. Dzięki forum dużo się dowiedziałam. Zastanawiam się jednak jak powinna wyglądać wyprawka dla maluszka ,co się przyda i w jakich ilościach, i jakiekosmetyki? może ktoś mi poleci już sprawdzone...:-)
 
grubelek też zamówiłam ta pościel zielona w kotki(widze ze nie ja jedna):-D i prześcieradełko zielone jabłuszko.Fajny kolorek:tak:
 
oliwka29 - to prześcieradło zielone jabłuszko jest bledsze niż na zdjęciu. Kolor identyczny jak pościel w kotki. Dużym plusem jest też to, że każdy element zestawu jest zapakowany osobno :-)
 
alkmena to fajnie że te prześcieradełko jest identyko :tak:a te pościele są super i tanie ,pamiętam jak za 3 cześciową z Gliika płaciłam dla córci 170zł :szok: tyle że ona była z frotki i też na zamek:confused:ale inne też miały taka kosmiczna cene:szok:
 
Hej ciezaroweczki;-)
Chcialam sie poradzic, odnosnie kosmetykow dla dzieci, co jest lepsze nivea baby czy penaten? Moze cos slyszalyscie, a moze juz praktykowalyscie?
A moze zupelnie inna firma?
Z gory dziekuje za rady,
pozdrawiam
 
reklama
Do góry