reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe zakupy :-)

Mama dziś do mnie dzwoni i mówi, że poszła do Tesco po marchewki i "przez przypadek" wylądowała na ciuszkach niemowlęcych, i poszło 300 zł :-) no to sobie pomyślałam, że pewnie kupiła całą masę ciuszków, a ta mi mówi, że 4 albo 5 sztuk :szok: może nie chciała być gorsza od teściowej, z którą ostatnio zrobiłyśmy napad na Smyka...

Z zakupów została jeszcze komoda na ubranka, ale ją na zamówienie będziemy robić, no i dojarka. Chyba się szarpnę na Medelę Swing.
 
reklama
patuśka ja w środę znowu odwiedziłam tesco dział dziecięcy,za każdym razem coś kupuję na wyprzedaży,ale jestem zawsze zadowolona :-),teraz zauważyłam że więcej jest chłopięcych ciuszków fajowych.
 
Milenka- bo te niby pierdoły zawsze są najdroższe. mi pozostały smoczki chyba w Rossmanie jest promocja, Linomag no i kosmetyki dla małej do kąpieli.

Patuśka- widzę że babcie szaleją z zakupami. Fajnie.:tak:

Ja to chyba ogłoszę w rodzinie że zamiast prezencików ciuszkowych poproszę pieluchy. ęwentualnie ciuszki nie predzej jak na roczek. Ubranek mam masę i nie wiem czy zdążę małą we wszystkie "przystroić" a pieluchy wiadomo idą jak woda i nieżle by to nas odciążyło finansowo.
 
AguniaGR Pewnie masz u siebie jakiś DOZ
Canpol, zestaw szczoteczek do zębów, 3 szt, powyżej 6 miesiąca - Portal Dbam o Zdrowie
Canpol, szczoteczka do pielęgnacji pierwszych zębów - Portal Dbam o Zdrowie
zamawiasz przez net do apteki a odbiór 24-72h później bezpłatnie :)

wiem, że jeszcze na to czas ale od razu wkleję maść którą przy ząbkowaniu używaliśmy bo była w kupujący kupowali również...
Dentinox N, żel, 10 g - Portal Dbam o Zdrowie

aaa dentinox przydawał się również dla mnie na 8ki :D i jedyna maść która działała na męża bóle zębowe:happy2:
 
Anacona, zamocowane na stelazu karty prezentuja sie tak :) ImageUploadedByForum BabyBoom1394138600.040368.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1394138600.040368.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1394138600.040368.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 70
Jouluatto fajnie to wygląda i to chyba najlepszy sposób zamocowania tej karuzelki z kartami.
Przy okazji to w kołysce to kocyk? Bo jest śliczniutki :-)
 
reklama
Do góry