reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe zakupy :-)

reklama
Oliwia super paczki, pajac tygryska świetny!! :-D łóżeczko z misiem takie któraś z dziewczyn chyba kupiła, viltutti z tego co pamiętam, ale mogę się mylić :p

Agata1991 ja mam drewniane i wg mnie są lepsze, turystyczne są dla mnie przede wszystkim za nisko i materacyk cienki..mam turystyczne u mamy w razie wizyty ale jakoś podstawowe łóżeczko to sobie nie wyobrażam.

do dziąsełek też mam to gumowe coś :) AguniaGR można je dostać w smyku stacjonarnym więc spokojnie możesz wysłać męża :)
 
Agata1991 ja tez mam normalne drewniane do spania, a turystyczne mam w pokoju u dzidziolka, ale sluzy mi, zeby malego przewijac na przewijaku i na wyjazdy, w przyszlosci jako kojec.
 
udało mi się wczoraj wygrać 3 aukcje, wprawdzie myslałam tylko o 2 aukcjach, i myslałam że 1 aukcje ktos mnie przelicytuje , no ale w sumie ja wygrałam. Jedyny minus w takich zestawach ze np jest dużo spodni albo np bluz. Zweryfikuje co mi przyjdzie z tym co mam i ewentualnie wystawie na sprzedaz pojedyncze rzeczy. Ale i tak sie opłacało bo max wyszło za ciuch 10 zł.

PAKA DLA CHŁOPAKA ŚWIAT DISNEYA,H&M (4012425502) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
NR. 24 * WYPRAWKA DLA SYNKA* DISNEY* dres ADIDAS (4023330821) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Mega paka 0-3-6 dla chłopca (4012488009) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.


I zastanawiam sie nad takim łóżeczkiem, bo zależy mi na szufladzie i na materacu Gryka+pianka+kokos

Łóżeczko orzech szuflada+kokos-pianka-gryka (4025601481) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

co o nim sądzicie?

Boże uchowaj przed tym łóżeczkiem. Badziew jakich mało :no: nie dosyć że naszego nie oszczędziła firma kurierska, to do tego samo w sobie jest słabej jakości. Strasznie łatwo się wszystko rysuje i odgniata w dowolnym miejscu, naklejki schodzą siłą woli ( akurat w naszym wypadku to atut, bo te misie to masakra, więc zdrapałam a profilaktycznie postawiłam jeszcze komodę w nogach łóżeczka :cool2: no i jeżeli chciałabyś z niego dłużej korzystać to absolutnie odradzam, bo ja bym bała się włożyć roczne dziecko bo stelaż tak słabo się trzyma reszty. No i gabaryt szuflady jest taki, jakby jej nie było. Bo to co tam zmieścisz, to spokojnie upchniesz gdzie indziej.
Mam nadzieję że zniechęciłam skutecznie, bo mi się ono nie widziało od początku ale mój mąż napalił się na nie jak szczerbaty na suchary a jak je złożył to myślałam że łóżeczko oknem z piętra poleci. A jest on niespotykanie spokojnym człowiekiem.
 
Viltutti - dzieki za opinie, w takim razie odpuszczam sobie to łóżeczko. Szukam dalej, ale w tkim razie chyba najpierw wybiore sie do sklepu i pooglądam a pózniej porównam ceny w necie
 
Oliwia świetne ciuszki :tak:
Viltuuti teraz to większość rzeczy nie nadaje się na dłuższe użytkowanie.
Łóżeczko które mam ma tyle lat co ja i myślę, że jeszcze długo posłuży.
 
OLIWIA ale syn bedzie przystojniak,fajne te ciuszki.

EDYSIEK to prawda ja mam łóżeczko już chyba z15lat ma i tylko materac wymieniłam,ale dawniej porządne rzeczy robili.
,
 
Oliwia- no ciuszków to ci napewno nie braknie:tak: a 2 aukcja rewelacja, śliczne tekie ubranka takie kolorowe.

Co do szczoteczek to ja na początku przecierałam tylko dziąsła pieluszką wilgotną.

Karuzeli na razie nie kupuję myślę że tak ok 2-3 msc-a się przyda.

Jouluatto- przy porodzie Alana proponowano mi taką maszynerię ale nawet nie spróbowałam. tam chodzi o jakieś prądy tak?

Taki wózek dostaliśmy od znajomego https://www.google.pl/search?q=wóze...n-Booster-Country%2Fdp%2FB000WILJYQ;1354;1500 wersja tylko spacerowa więc myślę że przyda się dopiero gdzieś za rok na wiosnę. jutro obfocę wózek Mutsy dokupiłam gondolę i mamy cały zestaw 3 w 1.
Z zakupów pozostało łożeczko
 
reklama
A ja zamówiłam znowu drobnicę i znowu 160zł,we wtorek z apteki internetowej przyszły mi rzeczy też prawie 200,takie nic a tyle kasy idzie.Ale w sumie do porodu wszystko nowe pokupowałam ,koszule,szlafrok,staniki i się uzbierało:no:.

ola coś przeskakuje mi ten link.
 
Do góry