reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :-)

L-oka boski ten kombinezonik, tez sie slinilam nad nim w Tesco :) Ale maz mnie stopuje mocno z zakupami ciuchowymi, bo jego rodzice sie w tym wzgledzie rozbrykali... Tylko znajac gust mojej tesciowej to juz sie boje w czym nasz syn bedzie chodzil ;) Tesciowa bardzo lubie, no ale niestety wrazliwosci estetycznej nie mamy podobnej ani troche ;) No ale nic, najwyzej mlody bedzie mial garderobe tylko na wyjazdy do dziadkow :p A my jak dowiedzielismy sie wczoraj ze bedzie syn, kupilismy pierwszy meski ciuszek, tak na pamiatke :) Zobacz załącznik 591629

będzie miał garderobę do dziadków i do spania :D Koszula bosssska- jaki rozmiar?
 
reklama
My też poszukujemy takiego fotela, masz może nazwę modelu jaki macie?
Poszukam modelu - sama jak sidałam na tych mniejszych to miałam wątpliwości a w necie jest ich mnóstwo i przekłamują średnicę, ba w samym Jysku był błąd na metce z rozmiarem!!
A my jak dowiedzielismy sie wczoraj ze bedzie syn, kupilismy pierwszy meski ciuszek, tak na pamiatke :) Zobacz załącznik 591629
Syn mi przyszedł w trakcie czytania i on tez chce taką koszulę ;) gdzie można takie kupić?? (to jego pierwsza zachcianka ciuchowa)
 
W Jysku to się tak wygląda... Fotel PAPASAN śr.100 cm rattan | JYSK

Widzę, że opis średnicy poprawili hehe ciekawe czy po naszej interwencji.

My mamy chyba ten Untitled Document

Poszukam jeszcze paragonu i gwarancji - tam będę miała nazwę firmy. Wiem, że zastrzegali, że kolor może odbiegać od wzornika. Tylko się nie zdziw że cena zamiast 100zl czy 200zl jest 500zl czy 600zl. Niestety różnica drastyczna. My mieliśmy to szczęście, że był w sklepie na miejscu do obejrzenia Kontakt - Świat Mebli - salony meblowe
 
Myślę, że książeczki super... ja miałam (mam gdzieś w piwnicy) taką czarno białą z kształtami tylko materiałową :)
No i mata którą mam jest dwustronna też właśnie z jednej strony jest czarno biała :)
 
teraz będąc w Polsce znowu się puściłam na zakupy bo ceny do norweskich nieporównywalnie korzystne..niestety większosc musieliśmy zostawic i teściowa przywiezie bo trzeba było ograniczyc bagaż. co do gustu teściowych to świetnie rozumiem bo jak moja mi uradowana wręczyła komplecik dla małego to myślałam, ze zemdleje :p doświadczone mamusie poradzcie proszę ile kocyków potrzebuje dla młodego? nie będę kupowac rożka no zupełnie mnie nie przekonuje więc będę małego w kocykach nosic..
 
reklama
teraz będąc w Polsce znowu się puściłam na zakupy bo ceny do norweskich nieporównywalnie korzystne..niestety większosc musieliśmy zostawic i teściowa przywiezie bo trzeba było ograniczyc bagaż. co do gustu teściowych to świetnie rozumiem bo jak moja mi uradowana wręczyła komplecik dla małego to myślałam, ze zemdleje :p doświadczone mamusie poradzcie proszę ile kocyków potrzebuje dla młodego? nie będę kupowac rożka no zupełnie mnie nie przekonuje więc będę małego w kocykach nosic..

Przynajmniej 2 grubsze i 2 cienkie :)
 
Do góry